Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire jó megoldás, a...

Mennyire jó megoldás, a mosógép szennyvizét a kézmosó alatti szifonba vezetni mosógép csatlakozóval?

Figyelt kérdés

Biztonságos megoldás ez? Nem tudja elárasztani a fürdőt? Tudom a legjobb megoldás a fali rendszerbe vezetés lenne, de a fürdőt nem akarom azért szétveretni, hogy kialakítsák a rendszert. A fürdőkádba vezetés hosszú távon nem megoldás, mert nem tartom higiénikusnak, nem akarok minden mosás után kádat fertőtleníteni stb.

Láttam már ilyet, hogy a mosdó alatt a szifonba volt bevezetve. Árban nem is drága.


De kinek mi a tapasztalata róla? Van valami hátulütője?

Esetleg van egyéb megoldás?


2015. febr. 17. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, nálunk most is és az előző lakásban is így volt megcsinálva. Semmi probléma nem volt a kialakítással, működik rendesen.
2015. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmi hátulütője, teljesen jól működik
2015. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez megnyugtató :)

Valamire oda kell figyelni összeszerelés közben, vagy csak "összedugom" és rendben van?

2015. febr. 17. 23:49
 4/7 anonim ***** válasza:
én a biztonság kedvéért a mosógép csövét rá csőbilincseztem, de megteszi a kábelkötegelő is, nincs ott akkora nyomás
2015. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak ne felejtsd el, fúrni/levágni/eltávolítani(típus függ) az előre gyárilag lezárt/kupakolt csonk véget!


Nézz bele hogy ott van-e lyuk szereléskor,mert a mosógép nem fog tudni üríteni ha ez bezárt maradt.

Banális hiba szokott lenni sokszor.

2015. febr. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam is így van megoldva,-több mint tíz éve működik!

[link]

2015. febr. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remek köszönöm, akkor nem kell azon aggódnom, hogy olyan lakást találjak, ahol a fali rendszer kész.
2015. febr. 18. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!