Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tudna-e valaki segíteni? Régi...

Tudna-e valaki segíteni? Régi téglaház, ablak és erkélyajtó cseréjét hol lenne olcsóbb megrendelni? Vagy magam is kitudnám cserélni? Ablak 115-157. cm. Ajtó 70-235. cm.

Figyelt kérdés

#ablak #ajtó csere!
2018. jún. 4. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt megis honnan tudjuk, hogy ki tudod-e cserelni?? Ha eletedben nem lattal kalapacsot, akkor tuti nem. Ha csinaltal mar lakasfelujitast, akkor valoszinuleg ez sem okoz gondot.
2018. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért egy ilyen munkához kell némi gyakorlat, tapasztalat. Pláne a felmérésnél. Rendelsz valami hülyeséget, nem tudod berakni, 50-80ezer bukta. Jogszabályok is illik tudni, bár ennek inkább társas házaknál van jelentőssége.
2018. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elmész néhány ablakos céghez, és kérsz árajánlatot, majd eldöntöd hogy melyik olcsóbb.

Hogy tudnánk segíteni ha még települést sem írtál?

2018. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a társasházi nyílászáróimat két éve az Aranyablaknál rendeltem meg.

Nincs beépítőjük,külsős partnereik vannak.

Hogy miért őket választottam? Mert ők voltak a negyedikek,akik kijöttek felmérni,és elmondták,hogy a régi gerébtokos ablak helyett,amit beraknak,ott bizony a műa ablak jellege miatt kisebb lesz az üvegfelület,a régi ablakot papírcsíkkal leragasztották,demonstrálva,hogy mekkora is lesz valójában.

Valamint képeket is mutattak,hogy hogy is fog kinézni,amikor kiveszik a gerébtokot,és berakják a műa.-t,mert bizony csúnya látvány! A többi társaság ezeket nem is említette.

Van olyan beépítő,aki csinálja kompletten,tehát helyreállítja a falakat,berakja a párkányt,és a könyöklőt,-és van aki csak az ablakot építi be,a helyreállítás a Te dolgod.

Arra készülj,hogy ha redőnyt akarsz,azt csak a helyreállítás után szokás felrakni

Érdemes ezekre rákérdezni.


Ügyelni kell,nagyon sok a sz@r lengyel ablak a piacon. Az Aranyablaké is az,de minőségi.

Ablak mellett fontos a benne lévő vasalat is,az legyen GU,vagy Roto...a Winkhaus felejtős.


Itt több száz oldalon olvasgathatsz,ezek profik...kérdezhetsz is tőlük.Én is itt gyüjtögettem anno az infókat.

[link]

2018. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A lakás Zuglóban található 1149.
2018. jún. 4. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
2018. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!