Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nemrég kicseréltük a nyílászár...

Nemrég kicseréltük a nyílászárókat. Egyetlen probléma, hogy az erkélyajtónak csak belülről van kilincse. Ez nem értelmetlen?

Figyelt kérdés
Ezek után nem tudok úgy kimenni, hogy ne száguldjon be ezer szúnyog, lény, mert még a szúnyoghálót sem tudom magam után húzni. Férjem szerint ilyenek az erkélyajtók, de régi mégis "normális" volt. A Tietek milyen?

2016. máj. 8. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem ajtó hiba,zárat lehet cserélni benne.(ill.kilincset)
2016. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most cseréltük, és nekünk van kilincs kívül is az erkélyajtón.
2016. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen megoldás is, hogy a betörő ne tudjon az erkélyről bemenni.
2016. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rá tetetni azokkal, akik beszerelték az erkélyajtót, de szerintem a férjed is simán rá tudja tenni. Nálunk kérésre ingyen rátették a szerelők.


[link]

2016. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez a betörős megoldás nem hülyeség, de akkor már kulcsos megoldás gondoltam, úgy is van a bejárati ajtón is ☺
2016. máj. 8. 20:44
 6/10 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Igen van a kívül-belül kilincses-kulcsos. Na ez nem tudom érthető volt e :D szóval minden van kint is és bent is. Bezárható kívülről és belülről is - akár. De kinti kilincs alap > huzat miatt.
2016. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TappancsMancs ***** válasza:

Kell rá mer na mer. A kívöl is kulcsosat kertesben szokták. Nyugi én se ilyenben lakozom :D

[link]

2016. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erkélyajtón nem szokott kulcs lenni. Nekünk van kilincs mindkét oldalról, ha vízszintesen áll, akkor mindkét oldalról nyitható, viszont belülről el lehet fordítani függőlegesre, és akkor kívülről nem lehet kinyitni.
2019. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja értem. Most azért emeltem ki a kérdést, mert most meg a kocsibeállóval húzott fel, mert iszonyat gagyi lett. Fel lehet tuningolni valahogy?
2019. jún. 29. 18:13
 10/10 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__felujitas__9959275-ne..


Konkrétan ez a kérdés, de még nem tudom kiemelni.

2019. jún. 29. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!