Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Számodra mi az elfogadható ár...

Számodra mi az elfogadható ár (/négyzetméter) beltéri járólapra, laminált parkettára?

Figyelt kérdés
Persze egy optimális ár-érték arányt figyelembe véve.

2018. jún. 4. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nemrég vettem a Praktikerben 1600 forintért I. osztályú járólapot kifutó termékként, akciósan. Kb 3500-ért még hajlandó lettem volna venni, de ez a legolcsóbb is pont olyan volt, ami minden szempontból megfelelt, így nem sokáig gondolkoztam.

Nagy különbség viszont, hogy a járólaphoz kb még egyszer ennyibe kerül a kötőanyag és a fuga, a klikkes laminált padlóknál viszont ilyen költség már nincs, ezt érdemes észben tartani. Így laminált padlóért akár ötezret is adnék, de ez is bőven megúszható fele ennyiből is.

2018. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Járólapnál 8-12e Ft/nm, parkettánál 6-8e Ft/nm.

Számomra ezek még elfogadhatóak egy saját célra, ottlakásra vásárolt ingatlannál.

2018. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jarolapnal es laminaltnal is 3 ezer koruli az optimalis nekem, de ha annyira tetszene valamelyik, akkor akár 5 ezerig is kifizetnem. Majdnem ezt is tettem, amikor meglattam egy ezerszer jobbat 2400-ert.
2018. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!