Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Laminált padlóból milyet...

Laminált padlóból milyet érdemes venni, tudom, ízlés és pénztárca függő, de mégis milyet?

Figyelt kérdés
Nappaliban eddig padlószőnyeg volt, jó meleg, porszívóztam, de modernebbet szeretnék.Melyik jobb, a sötétebb, világosabb, melyik kényesebb, és milyet ne vegyek semmiképp?Építő jellegű hozzászólást várok, köszönöm.
2018. jún. 6. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyat, ami tetszik, megy a bútorhoz, világos-napos szobához lehet sötétebbet. Ha északi fekvésű, akkor világosat. Fény irányába kell rakni, szönyeg kuka. Érdemes erősebb kopásállót választani, legalább olyat amit irodai használatra ajánlanak. És minimum 8 milliméter legyen. De ez csak az én meglátásom.
2018. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. jún. 6. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:

A nagyon világos és a nagyon sötét is kényes.

Közepes árnyalatú színekből érdemes választani olyat, ami illik a szobához.

Így utólag én sokkal nagyobb kopásállóságút választanék, mert nagyon könnyen sérül a hétköznapi felhasználásra készült. Szóval csak irodába, közintézménybe valót vennék. Drágább, de legalább tovább szép marad.

Vagy nekem most nagyon tetszenek a fának kinéző kő, kerámiaburkolatok is.

2018. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt milyen néven kell keresni?Biztos szépek lehetnek azok is, meg jó drágák is gondolom...:(
2018. jún. 6. 10:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem drága. Sima járólapoknál van. Egy csomó úgy néz ki, mintha parketta, vagy laminált padló lenne.
2018. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Jola-nál vettem 4 éve,olcsó kategóriás,de 8 mm-s .
2018. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
Középtónusnál sötétebb "lenyomja" a szobát. Inkább világosabb mint sötétebb. A fa színezet ne legyen annyira szaturált, hogy már már piros vagy narancs ságra. Valami természetes barna legyen.
2018. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyat, ami nem laminált, hanem minimum svédpadló.
2018. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!