Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hol lehet a hiba?

Hol lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Társasházban lakom, az 1. emeleten, elment az áram, miközben a mosógép mosott. Elugrottan otthonról, majd mire vissza mentem már nem volt sehol áram. A szomszédoknál, illetve felettem is van villany, illetve lépcső házvilágítás is működik. Felettem másik 2 lakásban a csengő nem volt jó, de az lehet, hogy amúgy se működik, ott viszont nem voltak otthon. Az Eon kijön, de ha belső hiba akkor 6500 Ft kiszállítás díj...röhej. Ha külső hiba, akkor ingyen rendezik. Saját szerelőm csak este ér rá, így ha külső hiba, akkor a mosógépben ázik a ruha még 1 napig és a délutáni programnak is annyi. Pofátlannak tartom, hogy ekkora összegű a kiszállítási díj, miután kifizetném ugyanúgy nem működne. Ki mire tippel hol lehet a hiba? Mert akkor még tudnék az EON-nak szólni.

2018. jún. 7. 11:24
 1/8 A kérdező kommentje:
A lakáson belüli, illetve a lépcsőházban lévő egyedi órák fel vannak kapcsolva, azokat nem verte le.
2018. jún. 7. 11:25
 2/8 L.. István ***** válasza:
Az egész lakásban nincs áram? Külön órád van külön biztosítékokkal? Először ezt nézd meg.
2018. jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az egész lakásban nincsen áram. Külön óra van a lépcsőházban mindenkinek, ami fel van kapcsolva, jelzi a mért értéket. A lakáson belül szintén mindegyik fel van kapcsolva.
2018. jún. 7. 11:40
 4/8 L.. István ***** válasza:
Ha sehol nincs áram és a biztosítékok fenn vannak akkor szolgáltató.
2018. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vigyázz! Az utolsónak nincs igaza! Sajna,én így jártam...

Ha kimegy a szolgáltató,a villanyóra mér,mutat,már fordul is vissza...és kiszámlázza,ha aláírod,ha nem.

2018. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Délután 5-6 felé jön a szerelő, hamarosan kiderül :) Mosógépben holnapig benn van a paplan...lesz neki baja?
2018. jún. 7. 12:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Addig is húzd ki a mosógép dugvilláját.

Nyomd le az összes automatát,az óra mellettit is...majd kapcsold vissza óket.

A lakásban valahol(előszoba,kamra,belárati ajtó fölött,stb) nincs máshol automata?


Egy mosógép akkor "veri le" az automatát,ha elszáll a fűtőszála.

Jó eséllyel már ki birod nyitni,akár felül,akár elöltöltős,már kioldott az ajtózár.

2018. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lekapcsoltam mindent majd vissza, de semmi. A mosógépet nem a bekapcsoláskor csapta le, hanem 10-20 perc után.


Amúgy megoldódott, a lakáson belüli kapcsoló volt a ludas, vmi kilazult..?

2018. jún. 7. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!