Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lapradiátorra lehet felszereln...

Lapradiátorra lehet felszerelni ISTA mérőt?

Figyelt kérdés

Panellakásban a régi radiátorokat le kell cserélnem és az ISTA mérőket is. A mérők nagyon megvannak rongálódva és még a radiátorok is. (előző lakók lekaparták róla a zomámncot és a mérők is szét vannak szedve)


Régi radiátorok vannak. Én lapradiátorokat szeretnék, mivel azok jobban tisztíthatóak és szebbek és úgy tudom h jobban is fűtenek.


Szóval a lapradiátorokra is fel lehet tenni a mérőket?


köszi a válaszokat!



2018. júl. 10. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Távhőszolgáltatóval kell egyeztetni. Lehet tenni, minden nyáron van egy karbantartási időszak, olyankor leengedik a vizet. Akkor célszerű megejteni az ilyen munkálatokat.
2018. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rátudják mindenre szerelni, de előtte érdeklődjél, és jelezd a szolgáltató felé.

Nem tudom mérő vagy költségmegosztó, de ezt ők fogják sztem szerelni, ha így néznek ki-jelezd, mert akkor talán cserélik is.

2018. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

tudom h nyáron van egy ijen idöszak.

mindenképp egyeztetek, csak elöbb tudni szerettem volna, h rászerelik-e.

köszönöm a válaszokat.


nézegettem radiátorokat. csakhogy nem mindegyiknél látom azt h állítható, vagyis tekerhetö. valamint h hogyan szerelhetö fel. ezt az oldalt nézegettem, innét szeretnék radiátorokat venni. persze elötte egyeztetek egy szakemberrel. szeretnék egyedi radiátorokat.


mi a véleményetek erröl az oldalrol? és tényleg lehet ezeket szabályozni vagy fel lehet szerelni?



[link]

2018. júl. 11. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!