Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » PoliFarbe sárga falfestés...

PoliFarbe sárga falfestés másnap, egy tenyérnyi foltot kéne újra festeni mert nem teljesen fedte a FEHÉR színt. Próbáltam ecsettel, száradás után látszik halványan, elüt a többitől ua. A szín. Felkevertem előtte rendesen. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

#falfestés #kis rész újrafestése
2018. júl. 10. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az adott falat újra fessed át.
2018. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül festünk mindent két rétegben.
2018. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy tenyérnyi helyen utólag rá lett még festve még egy rétegnyivel és az üt el. Nincs más megoldás? Baromi nagy falfelület és mindenhol jól sikerült. Ez kimaradt vagy nem fogott a henger rendesen. Festő csinálta amúgy csak bäszott rá amikor mondtam neki.... itt borsodban nem olyan egyszerű olyan luxus festőt találni mint pesten. Örülünk ha van még valaki... mert itt is vannak házak attól hogy a szakik már Pesten vannak mind. Van tehát bárkinek jótanácsa szorult helyzetemre?
2018. júl. 10. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Akár tetszik, akár nem, ez az egy opció van ami szép végeredményt ad.
2018. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahogyan már írták az egész oldalt le kell festeni.

Szólj a festőnek, hogy fesse újra az egész oldalt mert foltos.

2018. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A festő egy 75 éves egykori mester. Fiatalabb SZÓ SZERINT NINCS. a munkaképes fiatalok elmentek már réges rég innen.
2018. júl. 11. 16:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor ahogy mondani szokták: csináld magad uram, ha nincs szolgád.
2018. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha fizikailag bírnám, eszembe se jutna mást megkérni és fizetni érte.
2018. júl. 11. 22:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Akárhogy fested le, mindenképpen el fog ütni még akkor is, ha a megmaradt eredeti festéket használod hozzá. Az egyetlen megoldás az, hogy átfested az egész falat. Vagy ha ez nem opció, akkor takard el valamivel azt a kis részt. Egy kép, egy lelógó függöny, polc, akármi. Valamit csak lehet oda rakni, legyél kreatív.
2018. júl. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy olyan falon van ami pont látszódó magasságban van és pont nem illik oda semmi annyira asszimmetrikus a hely. :( Bele vagyok keseredve. Apróság de pont olyan rossz irányból esik oda a fény, hogy a bejáratról pont az látszódik. :( Eredeti a festék amivel próbáltam eredeti színe, és ráadásul már másnap rátettem nagyon finoman és érzéssel. Mégse lett jobb.
2018. júl. 12. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!