Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Elvált a vakolat a faltól...

Elvált a vakolat a faltól beázás repedés miatt kong az egész . Ki lehet úgy javítani hogy megfúrom több helyen és cement habarcsot nyomok a résekbe?

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 06:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Miből épült a fal?
2018. júl. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régi kő ház 60-80 cm vastag falakból
2018. júl. 11. 07:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy ezzel a módszerrel meg lehetne menteni a régi vakolatot. Ahol kong, ott le kell verni és újravakolni.
2018. júl. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Leverni ès újra vakolni.
2018. júl. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !
2018. júl. 11. 10:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ezzel a válaszokkal nem értek egyet teljes mértékben. Meg lehet csinálni az általad említett módszerrel ideiglenesen elég jól. Én pont így csináltam, de oda kell figyelni, hogy milyen sűrű a cementtej, és hogy ne fojjon ki alul. Én így nagyon sok vakolási munkát, és anyagot spóroltam meg, és még így 15 év után is jól tart, és nem hullott le. Ha rendesen meg akarod csinálni, akkor verd le tégláig, de nekem így is megfelelt. Ahol viszont nem csináltam meg ezzel a fúrásos beinjektálásos módszerrel, ott is üreg keletkezett benne azóta. Ugyanúgy meg fogom csinálni, mert eszem ágában sincs leverni olyan nagy felületen a vakolatot.
2018. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!