Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van alapozó és zománcfesték...

Van alapozó és zománcfesték az egyben a radiátorcsövek felujítáására? Vagy csak külön van és külön kell vennem ilyeneket?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
2018. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hááát....az obival eddig nagyon rosszul jártam. van valami máás? ha nincs akkor megveszem. de ha van más akkr inkább azt.
2018. júl. 12. 21:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már festve volt, akkor nem kell alapozó, csiszolás és zsírtalanítás után mehet rá a fedőfesték. Ha fehérre fested, akkor javasolt a radiátor zománc, mert a normál hamar besárgul a hőtől.
2018. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is inkább radiátor zománcot vennék. alapozó nélkül fenn van 5 éve rézcsövön. nem kell túlbonyolítani
2018. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ősszel csinálnám , akkor tárva lehet egész nap a helyiség . Nyáron megfulladsz vagy ha szellőztetsz bejön a hőség .
2018. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nálunk eléggé esős idő van. egyedül élek és szinte állandóan dolgozok. ha ojat csinálok h nem akarok otthon tartózkodni akkor anyámhoz megyek. de meglehet h összel csinálom, még nem tudom.

azért kell alapozó, mert sok hejen le van kaparva a radiátorcsövön az egész máz.

szóval látszik rendesen a cső.

előző lakó- aki csak bérelte szétroncsolta rendesen.


megkérdem festékboltban, csak azért elöre tudni akartam h mik vannak. sajnos elég sokat melózok. neten ios nézegelödtem, h mik vannak, de sajnos ojan sokat melozok, vagyis tul sokat ülök a gép elött nem akartam még többet.

2018. júl. 13. 05:46
 7/10 SPafi válasza:
2018. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

aha..még mit nem... tavaly ezzel próbálkoztam.

csak ugy pattogott le rola a festék.

azért, mert csak festék. nincs benne alapozó.

akkor tudtam meg h elöbb alapozót kell használni és csak azután lehet csak ezt ráfujni. de aztán mások is azt mondták h nem jo. szoval el van vetve. de azért köszi. különben ijen spék nagyon jok, mert szépen egyenletesen leheet vele dolgozni.

2018. júl. 14. 20:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a törölközőszárító radiátort Trinát radiátorzománccal kétszer átfújtam mindenféle alapozás nélkül és már úgy 5-6 éve szépen tartja magát. Egyébként a lepattogzások inkább csiszolási és zsírtalanítási hibákból adódnak és ezt nem oldja meg az alapozó sem.
2018. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁ. KÖSZI. Tényleg ez lehetett a baj, mert elötte rozsdátlanítottam. Letörölgettem és hagytam száradni, de csak 1 napot hagytam száradni és lehet h nem törölgettem le elég alaposan. Most h visszaemlékezek biztos ez volt a baj. Köszi, erre jobban odafigyelek.
2018. júl. 15. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!