Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Miért törik el a járólap?

Miért törik el a járólap?

Figyelt kérdés

Szakember teszi le a járólapot már vagy 2 hete, azóta már a 3. tört el, pedig óvatosan léptünk rá jó pár nap után, fugázva még nincs.

Elsőnél azt mondta hogy az ő hibája mert későn tette rá a ragasztóra, másodiknál semmit nem mondott, a harmadik ma tört el, és holnap jön elvileg. Mi lehet a gond?


2018. aug. 2. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Alászorult a levegő!
2018. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán légbuborékok keletkeztek a ragasztásnál, mert nem kente meg mindkét felületet, vagy akkor próbálta megragasztani, amikor már nem ragadt rendesen az anyag, bebőrösödött.


De én mindenképp kivitelezési hibára gyanakszom, ha nem is e fenti a probléma oka.

2018. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
olcsó, gagyi járólap, talaj egyenetlenség, rossz szaki
2018. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van olyan gagyi járólap, ami pár nap használat után ok nélkül eltörne???
2018. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ragasztó teljes terjedelmével a lap alatt.Ha jól van alá épitve,akkor még a gagyi sem törhetne el .

Nem járhattok mindig felette,nem azért van .

2018. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Rosszul ragasztja, az nem szakember.


2. Két hete csinálja???

2018. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van olyan járólap, aminek a lerakását nem vállalja profi szakember. Én is vettem ilyet.
2018. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nem gagyi járólapot vettünk, és nem az obi-ban :)

Igen 2 hete csinálja, mert munka után jön ide.. meg közben elkezdett csempézni is.. amit nem is értek, hogy miért kezd bele abba ha még ki sincs fugázva.. de azt mondta egyszerre szokta...

Szerintem szakembert váltunk :)

Mégegyszer köszönöm a segítséget!

2018. aug. 2. 21:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az autóbejáróhoz raktam le járólapot három éve. Az OBIban vettem az olcsóbbikat meg a ragasztót is. A ragasztóval bekentem a járólapot meg telibe a betont alatta. Azóta 2 tél telt el és naponta járok rajta autóval. Meg sem mozdul.
2018. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Obis járólap és olcsó ragasztóval lett letéve. Semmi baja. Gyanítom rosszul dolgozott alá nálad
2018. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!