Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan mutatna diagonál...

Hogyan mutatna diagonál lerakással egy mintás (4 csempe ad ki egy mintát) járólap?

Figyelt kérdés
A helyiség 12 négyzetméteres előszoba, ahol minden bútor fehér (egy antik barokk asztalka kivételével). Ilyen a járólap: [link]

2018. márc. 31. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az asztalka fekete? Szerintem jó lehet.

De miért akarod diagonál lerakással, ha eleve diagonál a minta? Szerintem jobban mutatna simán lerakva (tehát hogy maga a minta legyen diagonál, ahogy meg van tervezve).

2018. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem túl nagy helyiség, bútorok, mi fog látszódni ekkora mintából?
2018. márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a mintát nem az egész helységben tenném le, hanem angol viktoriánus stílusban a minta lenne körben a keret, olyan szélességben amennyit a minta kiad és középen az alapszínének (szürke? bézs? fehér?) megfelelő egyszínű lapokat tennék.

Nekem egy egész szoba ilyennel sok lenne.

2018. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1-esnek

A járólap nem diagonál mintás, csak 1/4-et látsz belőle, 4 járólap tesz ki egy négyszögletes mintát.

A Kérdező ezt a négyszögletes mintát, azaz a 4 csempét akarja ferde sávosan letenni.

2018. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az 1. válaszadónak: a 4. válaszadó tökéletesen megmagyarázta, hogy a minta nem diagonál. :)
2018. ápr. 1. 20:05
 6/7 A kérdező kommentje:
A 2. válaszadó kérdése elgondolkodtatott... Megpróbálom ilyen szemmel nézni az előszobát.
2018. ápr. 1. 20:07
 7/7 A kérdező kommentje:
A 3. válasz küldőjének: köszönöm a ragyogó ötletet! :) Szétnézek, hátha van az alapszínekkel egyező egyszínű járólap.
2018. ápr. 1. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!