Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lakásfelújításban vagyok,...

Magda58 kérdése:

Lakásfelújításban vagyok, beltéri ajtót is kell cserélnem. Praktikerben, Obiban lehet kapni faerezetes, nyomott mintás ajtókat,15000-200000 ft. Tetszenek a fenyő ajtók is, de az macerásabb, csiszolás lazúrozás. Az obis ajtóról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

#obi #nyomott mintás ajtó
2018. aug. 15. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
200ezerért biztos nem az OBI-ban vennék ajtót.
2018. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom 20000 Ft-ra gondoltál, mert én is annyiért vettem. Tavaly cseréltem az alsó szinten az összes beltéri ajtómat. Én Obi-ból vettem. Cseresznyeszínű vékony lazúrral kentem át 3x és úgy néz ki, mintha igazi fából lenne. A felső szinten 7 éve cseréltem az ajtókat. A szoba ajtókat fenyőből készültre, a fürdőszoba ajtót ilyen nyomott mintásra cseréltem. Mindet vékony lazúroztam, szintén cseresznye színűre. Nem látni különbséget közte, ezért cseréltem lent mindet nyomott mintásra. Viszont sérülékenyebb, puhább, de ha nem csapkodtok az ajtólapra kemény tárgyakat nem lesz vele soha gond. Direkt nem festettük fehérre az ajtókat, mert az besárgul, így cseresznyeszínben, meg nem tűnik fel 7 év múlva se, hogy esetleg változott a színe.
2018. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Kevés pénzért rossz minőséget kapsz, ez egy ökölszabály az építőiparban. Méreteket mindenképp ellenőrizd előtte!
2018. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy 20 az a 200.

Ár érték arányban nem túl jó. Ennyiért (20e) nyílászáró szakuzletben jobb minőségűt tudsz venni.

2018. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi 2 hónapja vettük akciósan a Praktikerben, 35000 Ft volt. Elégedettek vagyunk vele.
2018. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Préselt lemez borítás és papírrács betét. Viszont kezelni azt is kell. Bár a csiszolást megúszod de mindenképp fesd le mert különben megszívja magát a levegő páratartalmával és felpúposodik vagy szétválik az ajtólap. Ha nem fehérre fested akkor viszont előtte alapozd le a keretet is fehérrel különben árnyalat eltérés lesz a lap és a keret között. Ha egyszer sérül az ajtólap akkor nem javítható mint egy fa ajtó. Ja és ne barkácsáruházban vedd meg hanem egy nyílászáró szaküzletben. Mondjuk az Aranyablak valamelyik üzletében jobban jársz.
2018. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!