Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen színű legyen a szobám?

Milyen színű legyen a szobám?

Figyelt kérdés

Szeretnék a falra tenni ilyen retro stílusú posztereket:

[link]

Valami olyan szín kéne amivel ezek jól mutatnak.

A szobámban nincs ablak, csak egy üveges duplaajtó de azon is sötétítő van, így valami világosabb szín kéne.

Konkrét festék színek érdekelnének, mert nem vagyok járatos ebben. Ha megtetszik egy, akkor az alapján veszem meg amit írtok. :)



2018. szept. 2. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fehér, ha nincs ablakot ne sötétísd, plusz a fehéren jók a sárgás poszterek. Max egy fal halványszürke vagy mondjuk világoszöld. Ez a bútoraidtól is függ.
2018. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A bútoraim barnák. Némelyik sötétebb.
2018. szept. 2. 14:30
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor a világoszöld jól menne hozzá - szerintem...
2018. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A kék legkülönbözőbb árnyalatait is használhatod, de ablak híján a sötétebbeket kerüld, inkább a világosak közül válogass.

[link]


[link]


[link]

2018. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Áh, ezek jók. Akkor eldöntöttem. Valami nagyon világos, szürkés kék lesz. Köszönöm. A plafon maradhat fehér?
2018. szept. 3. 11:44
 6/19 anonim ***** válasza:
Persze, sőt, még jól is mutatna úgy (megnöveli a teret).
2018. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen, a plafon mindenképp legyen fehér!
2018. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Sőt, akár egy falrész is maradhat fehér (vagy a választott szín más árnyalata), nem kell feltétlenül mindent egy színűre festeni. Emellett játszhatsz a kiegészítőkkel, mint függönyök, párnák, ágytakarók. Ezek lehetnek akár egész más színűek is, de én személy szerint azt szeretem, ha az alapszín köszön vissza a kiegészítőkön, több árnyalatban.

Sok múlik persze a lakás fekvésén is, én a déli fekvésű panelban a bézs-sárga-narancs-terrakotta-vörös + fehér színekkel játszottam, mert a napfénytől szinte ragyogott.

A te estedben viszont azért ajánlottam a kéket, mivel alapvetően sötét szobáról van szó.

A többi már ízlés kérdése, vannak, akik lilára, vörösre, rózsaszínre festik az összes falat, ez mondjuk nálam nem jön be, de sokaknak igen.

2018. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ezzel a laminált padlóval jó lenne? Illetve a 7mm-es laminált padló van olyan puha és meleg mint egy padlószőnyeg? Nekem nagyon tetszik:

[link]


Padlószőnyeg azért nem téma mert nagyon sok erre a por (kertes házban lakunk) én nem tesz jót a por allergiámnak. ;)

Mellesleg egy 16m2-es területről van szó.

2018. szept. 3. 19:41
 10/19 A kérdező kommentje:

Ja, és még hozzá tenném hogy tervezem saját magam megcsinálni a raklap ágyamat. Ez alatt lesz egy elemes hideg fehér színű led szalag.

Gondolom ezek alapján már kaptok egy képet hogy milyennek is képzelem a szobámat.

2018. szept. 3. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!