Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit kezdenétek egy 130x 110...

Mit kezdenétek egy 130x 110 es hőszigetelt üveggel, (keret, és tok nélkül)?

Figyelt kérdés

Nagyon ráfaragtam, azaz buktam 20 ezret, mert rosszul értelmeztem, a méretet, a külső ablak keretet,és a belső üvegrész méretét is megadtam.De az üveges szerint nagy lett az üveg,nem tudja beletenni.Viszont, kifizettette velünk az árát, mert legyártatta, elhozta.

Ráaadásul a férjem megrendelte az új üveget, de olyan bamba volt, hogy az üveget meg otthagyta.Visszaküldtem, de azt mondta neki az üveges, hogy majd elviszi legközelebb,mert most zárna, siet el.

Remélem megkapjuk, ha már kifizettük a tanulópénzt...

Én arra gondoltam, úgyis ki akarjuk az egyik helyiségen levő ablakot nagyobbra.Ehhez csináltatnánk asztalossal keretet,és tokot,és beéppítetténk a régi kis ablak helyére.Vagy megpróbáljam eladni így? Kevés az esély, hogy valaki pont ilyet keres, minden nélkül...Vagy valami más ötlet?Légyszi, beszólást, bunkózást, ne,elég ideges vagyok amúgy is emiatt..


2018. szept. 11. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az üveg gyártója nem tudná értékesíteni, vagy visszavenni olcsóbban? De az asztalost sem értem, miért nem ő rendel üveget, ha tokot gyárt, ő ért hozzá... Na mindegy. Kis ablakot nagyobbra cserélni utólagos nyíláskiváltással lehet, nem biztos, hogy megéri az üveg miatt. Próbáld meghirdetni, hátha... Mást nem nagyon tudsz kezdeni.
2018. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem éri meg keretet,és tokot csináltatni.

Itt az asztalos híbázott,neki kellett volna a méretet levenni.

2018. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Itt az asztalos híbázott,neki kellett volna a méretet levenni."

Feltéve, ha nem a megrendelő vette le a méretet és rendelt meg az asztalostól egy 110*130-as üveget.

2018. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kerdesre valaszoljatok,legyszi.
2018. szept. 17. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Hiába emeled ki a kérdést. Attól még nem lesz jó méretű az üveg.

Hirdesd meg vaterán hátha lesz rá vevő (kicsi az esélye) töredék árért.

Legközelebb nem kell elspórolni a mester díját (kiszállást) és akkor nem lesz ilyen drága az olcsó ablak.

2018. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó ,állítsd már le magad.Akkor és azt emelek ki amit akarok,bocsi.Nem spóroltam el, a szaki mondta, hogy mérjük le.Bocsi.

Ne csodálkozz,ha lepontozlak, mert csak kötekedni akarsz.

2018. szept. 18. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha apró darabokra töröd, belefér a kukába.

Vagy csinalhatsz belőle asztallapot.

2018. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!