Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ablakcsere volt, korszerü...

Ablakcsere volt, korszerü müa. Ablakok. Erre létezik még valami plusz hangszigetelés? Kutyaugatás szürésére /. Még csukott ablaknál is hallani éjszaka Őket /.

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 13:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát, nem nagyon. Esetleg redőny, vagy valami jó nehéz függöny, de azért csodát ne várj.
2018. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Létezik olyan hanggátlású ablak, ami semmiféle zajt nem enged be.
2018. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Három rétegű hangszigetelő üveg kell bele és magának az ablakoknak is úgy kell zárnia.
2018. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ugy gondolod, hogy az uj ablakokban cseréljük ki az üveget 3 rétegüre? Az lehetséges? Drága nagyon?
2018. szept. 18. 15:14
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy drága, sőt, valószínűleg a profil sem jó hozzá. Ezek akkor lettek volna hasznos tanácsok, ha már nem kész, beépített ablakokról beszélnénk.
2018. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor marad egyenlőre a füldugó :)
2018. szept. 18. 16:32
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
nálunk ugyanez a probléma volt és van.Kicseréltettük 3 rétegű,állitolag teljes hangszigetelt üvegekre,de alig ért valamit.Én már betettem esténként az ablaktáblába méretre vágott közeggyapotot is,de az is alig használt.Nem elkeseríteni akarlak,de nálunk nem maradt más,mint,hogy hozzá kellett szoknunk a szomszéd kutya éjjeli ugatásához.Tudom,hogy szörnyű.
2018. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi, már zajlik saját agyam mosása, mert ugye ott dől el :)
2018. szept. 19. 10:33
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem csak az ablakon mehet be a han. Lehetséges, hogy a falazat nem megfelelő hanggátlású. Ezzel együtt: létezik teljesen zajzáró ablak.
2018. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Teljesen fel van ujitva a ház, a legkorszerübb szigeteléssel ellátva körbe. Ott nem jön hang. Nappal már tud tettem magam az ugatáson, de éjjel szörnyü.
2018. szept. 19. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!