Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ablakcsere volt, korszerü...

Ablakcsere volt, korszerü müa. Ablakok. Erre létezik még valami plusz hangszigetelés? Kutyaugatás szürésére /. Még csukott ablaknál is hallani éjszaka Őket /.

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 13:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

10

A hanggátlás nem azon múlik, hogy felújított-e és hungarocellel le van-e burkolva. Ennek nézz utána!

Simán lehet, hogy a falazatnak nem a legmegfelleőbb szietelés van fent, ami a meleget benn tartja, de a hangot nem tartja kinn.

2018. szept. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez talán olcsóbb megoldsá: [link]
2018. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök. Már hallottam róla, de még nem láttam. Köszönöm. Most valami történt. Pár napja, mintha megkegyelmeztek volna nekünk a szomszéd albérlői. Talán nem kötik meg a kiskutyát, mert nem ordit annyira. Ha folytatódik, akkor utána nézünk a szerkezetnek. :)
2018. szept. 22. 07:18
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

Nekem 3 rétegű ablak van. Nagyon jól szigetel minden hangot, de amikor a szembe szomszéd kutyája szemből ugat, azt nem csillapítja. Függ hangerőtől, frekvenciától és nagyon sok mindentől sajnos.


Az ultrahangos ugatásgátló működhet, ha rálátás van a kutyára. Sajnos az ultrahang nem megy át a tárgyakon, tehát ha takarás van, akkor nem ér semmit.


Van egy blog, azt hiszem szomszédháború a neve. Ott rengeteg ilyen sztorit leírnak és a teendőket is.

Jegyző, birtokvédelem, beszélni a szomszéddal.

A kutyát nevelni, locsolni, etetni.

Viszonozni a zajongást, stb.


Én addig hívogattam a szomszéd fiát, míg rávette a családot, hogy éjszakára zárják be a kutyát. Így békésen záródott a történet.

2018. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Mi is százszor kértük, hogy engedjék el legalább éjszakára, de nem teszik. Félnek a kutyától a gyerekek / három gyerek /. Erdélyiek. Azt mondták, hogy a kutyának láncon van a helye náluk. Most már annyit elértünk, hogy nincs láncon a kutya, de hátra van zárva a ketté választott udvaron. Persze felénk.
2018. okt. 2. 11:56
 16/20 anonim ***** válasza:

Birtokvédelmieljárás a jegyzőnél. Nem tudod rendeltetésszerűen használni az ingatlant.


Vigye be a nappaliba a kutyát, ha félnek.

2018. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A gyerekek is félnek - és Ők a kutyájuktól.
2018. okt. 3. 16:05
 18/20 anonim ***** válasza:
Állítólag a csigaméreg visszafordíhtatlan folyamatot indít el a kutyában. Állítólag...
2018. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem új ajtók, ablakok, de két rétegű vastag termó üveggel. Nem hallani a közelben dübörgő főutat sem. A tetőtérben Velux van, az is többrétegű.
2018. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

lehetséges, hogy nem megfelelően vannak berakva az ablakok. Mi van a ablakkeret és a fal között?


Mikor szigetelték a házat, be lett durva vakolva a tégla?

sok tégla típusnak ez kell, mert csak így éri el a gyári értékeket, amit a leírásokba bele is tesznek.


Szóval először is füllej honnan jön pontosan a hang, az ablaktól vagy a falból?

2018. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!