Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lampart Etna helyére Feltudok...

Lampart Etna helyére Feltudok rakni egy Lampart lb30-as konvektort vagy uj parapet is kell?

Figyelt kérdés

Parapet csere nélkül szeretnék venni egy új konvektort a lakásba. Azt hiszem ez egy lampart etna típusú ami most fent van. Nem tudom biztosra, mert nincs rajta semmi írás, de szerintem az. Netes képek alapján gondolom.

HA esetleg nem passzolna milyen megoldást javasoltok, hogy ne kelljen bontani?



#fűtés #konvektor #parapet #Etna #Lampart etna #lambart lb30 #lb30 #Lb 30? Lampart Lb 30 #lampart parapet
2018. szept. 26. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell új parapet. Egyforma lesz. Ha jól tudom, még a Fég-et is feltudod rakni rá.

De egyszerűen mérd le az Y felfogató távolságot, és az újnál is megtudod tenni.

Nekem pár éve mondták az üzletben mikor cseréltem. Egy másik típusnál kellett parapetet cserélnem, ennek T alakban voltak a felfogatói.

2018. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mégsem stimmel a parapet, akkor sem kell kibontani, nekem csak a belső felét cserélték le a konvektorhoz, a többi rész a falban és kívül maradt.
2018. szept. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!