Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mosdó fölé tükrösszekrény...

Mosdó fölé tükrösszekrény vagy tükör polccal?

Figyelt kérdés
melyiket szeretitek jobban?
2018. okt. 25. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Tükrös szekrény - sok mindent bele lehet tenni és nem látszik, nem tünik rendetlennek, mert nincs sok minden elöl.
2018. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem tükör van, polccal. A zárt tárolóhelyek a mosdó alatt találhatók. A tükör a szekrényen apró és nem tetszik. Vonzó volt egy rendes tükör zárt kisszekrénnyel oldalt, mert imádom, ha van sok-sok helyem pakolni és amúgyis kényelmesebb az a magasság, de kicsi a fürdőm és jobban néz ki, ha nem zsúfolunk be szekrénykéket is a tükör két oldalán (nem szeretem az asszimmetriát a mosdónál). Úgyhogy csak a tükör van felül, de így is jó.


A polc eleve alap számomra, ott tárolom a fogkrémet s a hajgumikat. Nálam ez a tükör alsó része (tükörtakarításkor le kell pakolnom, de ilyen az élet). Jól néz ki.

2018. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tükrös szekrény, méghozzá zárt. Nem látszik, mi van benne és nem kell olyan sűrűn takarítani, mert nem éri a por.
2018. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szintén szekrénypárti vagyok, sokkal rendezettebb, tisztább hatást kelt, mint egy mindenfélével telerakott nyitott polc, amit ráadásul állandóan takarítani kell, mert porosodik. Ráadásul a tükrös szekrény tükre így közelebb is van, ami nálam nem elhanyagolható szempont, mert rövidlátó vagyok.
2018. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk tükör van polccal. Igazából a polcon csak fogkeféket tartunk, minden mást a mosdó alatt, vagy a másik fürdőszobai szekrényben.

A mosdó felé tükrösszekrény is bejön egyébként, de ez nagyban függ, hogy mekkora a tükör. Sok olyat látok, ahol ugyan van szekrény, de maga a tükör viszonylag pici.

2018. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* a mosdó fölé
2018. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!