Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Melyik a legfehérebb falfesték?

Melyik a legfehérebb falfesték?

Figyelt kérdés

Ajánlották a Poli Farbe-ét, amiből azt vettem amit találtam elsőre...jó szürkés lett. Mint kiderült, több fajta van...


Már nem festem cakk-pakk újra, de a mennyezetet szeretném legalább hófehérre.


2018. okt. 30. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a héra, abból is a gold! Az a legfehérebb fehér, nem spórolják ki belőle a cuccot (alumínium oxid, ha jól emlékszem).
2018. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. okt. 30. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Polifarbe Inntaler.


Festő vállalkozónk irodaházakat festett vele, ahol némileg magasabb elvárások vannak, mint egy átlag lakásnál. Panel szobát én is azzal festettem ki, hófehér lett.

2018. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Igen, ezt néztem be. Több PoliFarbe fajta van.

2018. okt. 30. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tikkurila Super White.

16 év szobafestés után nekem eddig ez a fehér adta a legfehérebb érzést :-)

2018. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Még annyi, ha már szakik válaszolnak: a mennyezetnél és a fal csatlakozásánál a vakolat alapból holkeres. Ha a mennyezet fehérebb lesz, hogyan lesz szebb: a holker-ív aljáig fessem fehérebbre, vagy a holker felső részétől, kvázi csak a sík mennyezet legyen fehérebb. Hogyan jobb optikailag...most nézegetem, de nem tudom.

2018. okt. 30. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az aljáig ;-)
2018. okt. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. okt. 31. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!