Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 22 négyzetméteres garzon...

22 négyzetméteres garzon bebútorozása?

Figyelt kérdés
Kb mennyibe kerülne? Most vettem, szeretném bebútorozni, annyira hogy mindene legyen a bérlőmnek, ízlésesen viszont olcsón. Mennyibe kerulne? Van valakinek képe ilyen lakásról, mert sajnos eléggé ötlettelen vagyok, hogyan oldjam meg. Kis konyha es fürdő külön van.
2018. nov. 17. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

ÉN nem sokat foglalkoznék a berendezéssel, mert a lakóknak nem feltétlen olyan az ízlése, mint neked.

De ha feltétlen ragaszkodsz hozzá, akkor egy normális ágy legyen benne (legalább 140 cm széles), valamilyen ruhásszekrény (de ne óriási, egyajtós is elég), egy íróasztal, kényelmes szék böven elég.

A konyhában egy asztalt meg legalább két szék legyen, gondolom, valamilyen beépített szekrény, tüzhely meg hütö van - ez ugyanis alap lenne.

A többit meg majd a lakók rendezik maguknak, ahogy nekik tetszik.

Egyébként azért sem érdemes több bútort venni, mert különben rettentö zsúfolt lesz az egész.

2018. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alaprajz nélkül nehéz segíteni. Azt kell eldönteni, hogy mi az alap koncepció. Inkább háló típus legyen, esetleg kis dolgozó sarokkal, vagy inkább nappali típus kihúzható, kényelmes kanapéval? Esetleg van e hely mindkettőnek? Van e hely térelválasztásra, hogy létrehozz egy pici hálófülkét egy sarokban?
2018. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!