Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Padlófűtésnél a termosztátot...

Padlófűtésnél a termosztátot ti hogy állítjátok be?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Padlófűtés, programozható termosztáttal...


Beállítottam fixen 22fokra a hét 5 napjára... munkába indulunk 6kor, hazaerünk 17:30kor...

Hazaérkezés előtt 1órával beprogramoztam 22.5fokra... felesegem picit fázos alkat...

Este 9után pedig visszaáll 22fokra...

Ez igy megy hétköznap... hétvégén más a program...


Azon agyalok hogy gazdaságosságot nézve lehet ertelmesebb lenne fixen 21.5fokra állitani, és hazaérkezés előtt ugyanugy 1órával hagyni 22.5ig felmenni... aztán este pedig le 21.5re...


Viszont azt hallani hogy padlónál a folyamatossan egyenletes hőn tartás a leggazdaságosabb...

Na de 22.5fokon biztos nem fogom egyedül hagyni a házat 10-12órán keresztül...mert azt feleslegesnek tartom azért...


Aki padloval fűt, mit tanácsoltok???



2018. nov. 26. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Nálam nincs ,de nem is vágyom rá .A padló fűtés az a fűtési lehetőség (megoldás),ahol a fűtésnek folyamatosan üzemelni kell .Így is csak komfort meleg bíztosít .Nem véletlenül vannak e helyiségekben radiátorok is felszerelve .
2018. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezzel a véleménnyel egyáltalán nem értek egyet, és a kérdésemre is logikátlan válasz érkezett... :)


De azért köszi...

2018. nov. 26. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan visszaengedheted 21-re.
2018. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!