Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Felújítás

A kérdés

Milyen állagú legyen a fuga?

Bekevertem aztán elkezdtem felvinni. Néhány húzás után a fugázón meghúzott az anyag...gondolom a súrlódás keltette hőtől.

Utána kicsit hígítottam rajta. Kb jobb lett.

Ha kb 20 perc után vizes lehúzóval letisztítom az is picit hígítja a fugát igaz?

Hogyan tudhatom, hogy tartós a fuga?

dec. 7. 07:38  Privát üzenet  

A válasz

Sűrű tejföl (a padlóra lehet picit hígabb).

A 20 perc sokat nem mond, addig kell várni amíg a fuga elhalványul (fehéredik) ez a csempén hamarabb végbemegy, de a fugánál tovább tart.

Ha tapintásra is száraz a felület vágott szivacs lemosóval (jól, szinte szárazra kinyomott) lemosod a felületet.

Ügyelve, hogy sűrűn mosd a szivacsot és cseréld a vizet.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont dec. 7. 09:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért lesz foltos a fuga?
Ceresit re-new?
Kész lett az új fürdőszoba, öröm helyett szomorú vagyok, mert a fuga színe kicsit sötét lett. Kérdésem át lehet e festeni? Mivel? Zuhanyzóban is?
Normálisan megcsinálható a burkolás, ha nem vagyok szakember?
Kijött a fuga a wc alól. Házilag hogyan lehet megoldani?
Járólap-fuga utólagos felújítása - kivésés nélkül -, esetleg újrafugázással lehetséges?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Felújítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!