Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mosogatógépet ideális magasabb...

Mosogatógépet ideális magasabbra beépíteni?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt mosogatógépem,naponta fogom használni. Idáig a sütő alá terveztem beépíteni,azt is használom naponta,gondoltam legyen magasabban,de lehet,hogy fordítva kellene. Mivel a sütőhöz talán kevesebbet kell lehajolni.Véleményetek?

2018. dec. 8. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A jelenleg forgalmazott mosogatógépek ajtaja felülről lefelé nyílik, a berakodás az ember testfelépítése és testarányai miatt vagy s géppel szemben vagy oldalról történik. Ha a gép ajtaja nem bokamagasságba nyílik le, hanem pl, derékmagasságba, akkor már nehezített a berakodás, hiszen nem lehet kellően előre hajolni ill. korlátozott a kar hossza is. Szóval normál méretű mosogatógépnél nem, kisméretűnél (asztalra helyezhetőnél) igen.
2018. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy könnyebb lenne kezelni, ha magasabban van, sőt. Zavaró lehet az ajtaja. Ezen felül viszonylag nehéz, tehát nem is biztos, hogy technikailag megoldható. Személy szerint sosem láttam még olyan konyhát, ahol magasabbra építették volna és gondolom ennek oka van.
2018. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fogja kiszivattyúzni a vizet sem, nem mellesleg, ha folyna a víz tönkremenne a sütőd is
2018. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minél fentebb, annál jobb
2019. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!