Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » USB lapokra van lerakva...

USB lapokra van lerakva vkinek 80x80 cm-es greslap (alatta hagyomanyos parketta) a lakasban? Mik a talasztalatok? Nem torik, reped?

Figyelt kérdés

A lakasban sok butor van,amit nem akarok kidobni,meg sok mknden,mert hasznalom kicsit atalakitva. Semmikepp sem tudom kiuriteni a lakast betonozashoz.( ahhoz nem maradhat Semmi sehol. Egyszerre egyforma szintre legyen kilntve. Illetve a beton az nem olyan jo ,mint a fa elettanilag. Nem szeretek beton kozt elni.

Ala padlofutest tetenek az egesz lakasba.


Vkinek van igy burkolva a lakas? Tettetek ra nehez butorokat? Nem repedt meg? A lepteitektol nem reped meg?


Volt egy szerelotarsasag,aki mondta ezt az usb lapos megoldast. A tobbi egymastol fuggetlen szaki mind a betonozast eroltetne. Sajnos sokszor a tobbletkoltseges / hosszabb ideog tarto/sokkal bonyolultabb megoldast akarjak raeroltetni ertelmetlenul a megrendelore.


Magasfenyu jarolap: amstaff kutya mennyire koptatta ki a fenyes jarolapotokat?


Hol fogja huteni magat a kutya a hideg kovon,ha padlofutes van? Ti hogy oldjatok meg ezt? Meg telen is kifekszik a konyhakore otthon.


Koszonom a valaszokat!



#kutya #járólap #padlófűtés #greslap #betonozas helyett USB lap
2018. dec. 13. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem usb...hanem OSB!

Manapság egyre többen kérik erre a burkolást. Megoldható,de igen drága az előkezelése,Mapei-nek vannak erre termékei.

Viszont padlófűtéshez még nem hallottam,hogy használnák,főleg úgy hogy parkettára van a fűtés rakva,ha jól értem. El kell engedni azt a dolgot.

Egyébként nem reped,megfelelő vastagságot kell választani. 6-40mm közt kapható.

2018. dec. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az 1-nek! Amit leírtál (padlófűtés a régi parkettára, + OSB lap kombó)egy szakmai képtelenség.

Várd meg a nyarat, pakolj ki mindent az udvarra, lehetőleg árnyékba, fóliázd le vastagon és a kiürített lakásban lehet felújítani normálisan. (Mi annak idején még aludni is a kertben aludtunk:)

Addig meg gyűjtsd még a pénzt és IGAZI szakemberekkel csináltasd meg, ne Mekk Elekkel, mert a végén többe fog kerülni az egészet megint felszedni!

2018. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te hol élsz? Mert a realitás talaját rég elvesztetted.
2018. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat! Megy a zold kez.


Nagyon megnyugtattatok az osb lappal! Nagyon nagy konnyebbseg lenne.

Elnezest,kimsradt,hogy belvarosi lakasban tarsashazban elek majd,a masodik emeleten. Tehat az udvarra nem pakolhatok,mert a tuzvedelmi szabalyzatot megsertem vele.


Ugyhogy nem tudom kipakolni a lakast uresre semmikepp.


A padlofutes csak 40 fokos ,szerintem virja a hagyomanyos parketta. (?)

2018. dec. 15. 00:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Az alattad lakó szeretni fog :)

Mi az istennyiláért kell második emeleten padlófűtés???

2018. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!