Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Melyik cég foglalkozik generál...

Melyik cég foglalkozik generál lakásfelújítással? (lehetőleg igényes)

Figyelt kérdés

Nyertem a lottón, így szeretném családi házunkat teljesen felújítani, modernizálni!

Hiába a sok pénz, költözni nem akarunk semmiképp.



2019. jan. 4. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem sajnálod a pénzt, akkor:

[link]


Konzultáltam velük a felújításom kezdeti fázisában, de csak a tervezési/koordinálási munkák egy milliót emésztettek volna fel. Végülis mindent elintéztem magam, a végösszeg pedig hasonló lett. Ők 9,5 milliót mondtak, én 8-ból kihoztam úgy, hogy mindent szaki csinált, viszont én találtam ki, én koordináltam, én szerveztem, telefonáltam.

Ha nem kamu a kérdés akkor sok szerencsét, remélem elégedett leszel velük, ha őket választod!

2019. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1: Hány nm-re, milyen munkálatok voltak, és milyen ingatlan?

Milyen messziről szállt ki a cég?

Mennyi idő alatt csináltad meg Magad, és milyen határidőt ígértek ők?

2019. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

68nm, panel, XV. kerület

Full felújítás új vezetékek, csövek, nyílászárók, gipszkarton látványelemek, hangulatvilágítás, glettelés, festés, burkolás, asztalos munkák (gardrób szoba, konyha), vizesblokk, egyszóval tényleg minden.

Én kvázi semmit nem csináltam, mindent szakemberrel csináltattam, én csak koordináltam a dolgokat hogy ki mikor jöjjön ki után, stb. Így az első telefontól - ami június eleje - beköltözésig 5 hónap telt el. Ők mostanra, azaz januárra, esetleg februárra ígérték, hogy elkezdenék, tavaly júniusban ugye.

2019. jan. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3: Hú, ahhoz nagyon drága, mert nem tudod annyival többért eladni, esetleg ha lesz még áremelkedés, 2-3 éven belül megtérül.

Viszont vannak szakijaid, amit nagyon nehéz jót szerezni! Megkereshetlek majd emiatt? Nekem is kéne pár majd.

2019. jan. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Drágának tűnhet, viszont mindenből minőségi anyagot választottunk (pl. 12mm-es laminált padló, legmagasabb kopásállósággal, spanyol csempék/járólapok, burkolóanyagokból csak mapei, festékekből a színes mind dulux, stb.). Eladni nem akarjuk még jó darabig, mivel családalapítási szándékkal vettük a kecót. Igen, mi szeretünk panelban lakni, ezen lépjünk túl. :)

Egyébként itt egy kis részlet a dologból. Még nagyon nincs kész egy csomó részlet, de a 90%-a kész.

[link]

2019. jan. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én feleennyiből kijöttem 67 m2-es panel plusz új ajtók, ablakok, minden szobába légkondi, gyakorlatilag minden lebontattam a vasbetonig és minden újra plusz teljesen berendeztem.
2019. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy nem lehet kihozni kevesebből.

Nekünk a villany + fények, világítás, kapcsolók munkadíjjal 850-ből jött ki, glettelés 3x, élvédőzés, festés csak a munkadíj 700, burkolás munkadíja 750. Ha ezeket valaki megcsinálja magának akkor már lehet spórolni. Beltéri ajtóból is van 10ezres Obis, mi 90ezer/darabért rendeltünk modern dizájnnal, savmart üveggel karcálló CPL ajtót, 5db-ot. Bejárati ajtóból is van 100-ért HiSec, amit 2 perc alatt fel lehet nyomni és ki/behallatszik minden zaj. Nekünk 300ért van egyedileg gyártott hangszigetelt trezorajtó amin 15 perces zárak vannak. Redőnyből alut választottunk, ablakok mindennel együtt 1,2m-nál álltak meg (5 ablak+erkélyajtó). Vagy az egyedileg gyártott konyhabútor (600ezer) is feleslegesnek tűnhet, amikor kis kompromisszummal lehet boltit is venni. Tehát van min spórolni, ki lehet hozni fele ennyiből is valóban.

2019. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!