Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit lehet ehnez a szegélyhez...

Mit lehet ehnez a szegélyhez tenni?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 9. 15:21
 1/5 A kérdező kommentje:
3cm a hézag
2019. jan. 9. 15:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem látok hézagot, csak hogy rátettétek a csempére a zuhanytálcát. Azt akril tömítővel kellene körbenyomni.


Tudom, hogy már mondta más is, de ha nem ti csináltátok a burkolást, akkor hívjátok vissza a szakit és törjétek el mindkét kezét. Remélem nem fizettetek érte.

2019. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, most gondolkozom, gyakorlatilag be tudod dugni alá a kezed? Ott lehet 3 cm rés. Van gondolom direkt ilyen alakra öntött műanyag szegély.

Nem igazán értek ehhez a részéhez, de pontosan min ül rajta ez a tálca? Nem tudom elképzelni.

2019. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2019. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A csempéző kérdézte lehet e ott csempe. Igeneltük.

Senkit sem zavar az alatta.

A zuhanyzó kád állítható lábakon áll, azért van ennyire kicsavarva, hogy legyen esése a szifonból a víznek kifolyni.

Ugyanis a kivezetés oldalt van a falnál onnan csatlakozik rá a fő vezetékre.

A víz szerelő egyszerűen nemtudta máshogyan megoldani.

Gondoltam létezik valami gumis akármi amit rányomnák a kád alsó peremére.

2019. jan. 9. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!