Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Felújítás

A kérdés

Szerintetek is új gipszkartonok kellenek?

Mamámtól örököltem egy házat és tervezem a felújítást de kiderült hogy mindenhol az álmennyezet rosszul van feltéve és lécezve szinte csak a lélek tartja a mennyezetet,és egy kőműves ismerősöm azt mondta hogy le kell bontani mindenhol és új léceket meg lapokat kellene venni mindenhova ami nekem plusz költség és mondta hogy a régi lapokat nem érdemes megtartani hanem újakat venni

jan. 12. 07:07  Privát üzenet  

A válaszok
mindentudó99 nevű felhasználó válasza:

Ezt látatlanban hogy mondja meg bárki?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 12. 07:47 Privát üzenet

Én ezt az álmennyezetesdit soha nem értettem. Ha gerendás parasztházról van szó, akkor kifejezetten rondák a hungarocell lapok, amik eltüntetik a gerendákat, amik pedig a világ igényesebbik felén a divat csúcsát jelentik. Ráadásul az álmennyezet felett nem tud szellőzni a fa és az nem tesz neki jót.

Ha viszont nem gerendás a ház, akkor miért nem lehet rendesen levakolni és az általában kiszolgálja a házat.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 12. 09:30 Privát üzenet
Amit leszedsz az nem marad egyben, tehát nem tudod újból feltenni....

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 12. 12:45 Privát üzenet
2-es, szerintem te nem tudod mi az az álmennyezet. Hogy jön ide a hungarocell? :D

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 12. 15:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
50 éves kocka családi házba most csináltatnánk vegyestüzelésű kazános központi fűtést, a kazánhoz kéményt is kell építtetni. Milyen engedélyek kellenek hozzá?
Milyen eszközök kellenek ahhoz, hogy otthon tudjam tesztelni a vizcsövekben a nyomást?
Mik kellenek pontosan a fürdőszoba burkoláshoz? És a fal csempézésehez?
Fürdőszoba gipaszkartonozása, csempézése: milyen anyagok kellenek hozzá?
Menyibe kerülhet egy családi ház villanyhálózat felújítása + új biztosítéktábla + villany ora ki költöztetése a házból? Engedélyek kellenek? Tapasztalt szakít is keresek, a munka...
Valaki elmagyarazna nekem is lepesenkent hogy hogyan es milyen anyagok kellenek egy beazott plafon kijavitasahoz kifestesehez?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Felújítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!