Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ablak csere előtt állok és...

ADávid123 kérdése:

Ablak csere előtt állok és szeretném megérdeklődni a tapasztalataitokat, arról, hogy melyik céget érdemes választani?

Figyelt kérdés
Danubius ablakot néztem, de olvastam negatív véleményeket, esetleg rs ablak vagy van valaki akit tudtok, Köszi előre is!

2019. febr. 3. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne a kérdéshez tudni, melyik régió.

Nekem bp-en 2 éve cserélte az aablak. Azóta még utánállítani sem kellett. Pöpec lett elsőre. Csak a szilózást kifogásoltam, de az a következő festésnél úgyis megoldódik. Biztos sok jó ablakos van még a környéken, de árajánlatot érdemes lehet tőlük is kérni (egyébként is több helyről kell).

2019. febr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én aranyablaktól kaptam a legjobb árajánlatot, roto vasalat, 3 rétegű üveg, 82mm tok.

Tőlük vettem a mostani, és az épülő házamra is

2019. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az elsőnek, budapesten élek, kinél cseréltetted?
2019. febr. 7. 18:47
 4/4 A kérdező kommentje:
jó, látom közben :)
2019. febr. 7. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!