Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek a képen jelölt...

Szerintetek a képen jelölt falak milyen vastagok lehetnek?

Figyelt kérdés
A három pirossal karikázott falra gondolok a képen: [link]

2019. febr. 9. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

1. 30 cm

2. 15 cm (vakolt 12-es)

3. 51 cm

2019. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én az 1est 40-nek és a 2est 20-asnak gondoltam, a 3ikról meg az tippeltem volna, hogy 60-as, mert annál vastagabb nem szokott lenni a polgáriakban sem, viszont ha jól tudom a támaszfalak azok jellemzen 60-asak. A kép alapján ennél vastagabb nincs is, tehát akkor az támasz fal lehet feltételezésem szerint.


Amiket írtál azokban eléggé biztos vagy? vagy azért inkább tipp?


A vicc az, hogy a már bőven elég 30as fal lakáson belüli válasz fal, pedig ha szomszédtól választana el az maga lenne a tökély!


Sajnos pont a legvékonyabb fal a válaszfal a szomszédtól, ezért azon diplomázom, hogy le kellene hangszigeteltet míg most, hogy a munkálatokba ( padló ) benne vagyunk.


Egy útépítésűben és egy panelban mekkorák szoktak lenni a válaszfalak ( na azok tuti nem elegek ) ?

2019. febr. 9. 18:32
 3/6 A kérdező kommentje:
diplomázom helyett dilemmázom
2019. febr. 9. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Pontosabbat csak akkor lehet mondani, ha kiméred/megbontod.

Leírom a további tippjeimet.

Ha normál méretű km. téglából épült akkor az


1.es 25-ös vagy 38-as


2.es 12-es (vagy 10es válaszfallap) esetleg rabic bármilyen vastagságban)


3.as 51-es vagy 63-as


Ha nagyméretű km. tégla akkor


1.es 30-as vagy 45-ös


2.es 15-ös


3.as 46-os vagy 61-es

2019. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rajta van a rajzon, csak a szélét nem fotóztad le. Rajta kell lenni a külső fal hosszának, abból kivonod a belső méreteket és kész
2019. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rajta van, ez nem építész terv, hanem valószínűleg az alapító okirat melléklete. Ezt nem szokták agyon kottázni.
2019. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!