Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Aki ért a villanyszereléshez,...

Aki ért a villanyszereléshez, hogyan kell ezt felszerelni a ház falára?

Figyelt kérdés

Egy világító házszámról lenne szó, amit a Praktikerben fedeztem fel és azóta is nagyon tetszik. Több helyen láttam már Budai házakra felrakva, de gőzöm sincs, hogy kell ezt működtetni. Mert gondolom vezetékelni kell, és utólag egy kész házra már nem lehet felszerelni, de azért gondoltam megkérdezem olyantól, aki ért az ilyesmihez.


Erről lenne szó:

[link]



2019. márc. 3. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb mint a régi, ufo-nak nevezett lámpákat. Nem tudom van e benne alkonykapcsoló, ha igen, az intéz mindent. Sima foglalat, led lámpa kell bele. Meg 220(240)
2019. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Létezik hasonló napelemes is
2019. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utcafronti falin ha van belül eg kötődoboz. Akkor abból fúrj ki. Adj neki állandó áramot. Egy 1W-os izzóval évete 300Ft-ért világít éjjel-nappal.
2019. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért alkony kapcsoló nem árt hogy ne nézzenek hülyének :D
2019. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!