Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Melyik beltéri festéket...

Melyik beltéri festéket válasszam?

Figyelt kérdés

Színezett festéket szeretnék venni. A Poli Farbe azt írja, hogy 15-20m2/liter a kiadóssága, ami nekem kicsit science fiction, de ha így van, akkor ár-érték arányban az a legjobb.

Tapasztalatokkal tudna valaki segíteni?


2019. márc. 9. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne hidd el, hogy elég 1 rétegben felkenni. Az kamu. Szóval 2 réteggel számolj, és úgy kalkulálj. En szeretem a jupol diazperziós festéket, ebből bármelyik üzletben kevernek ki színkártyáról színt. A szin melysége hatarozza neg az árat. Egy világosnál ez olcsóbb, az erősebb színeknél lehet a polifarbe olcsóbb, de elsőre nem fed 100%-osan, ez teljesen biztos!
2019. márc. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyerekek a Poli-farbe egy gyártó. Kismillió festéke van. Ahogy a Jupolból is van jócskán választék. Az alap pasztell színek kikeverhetők a középkategoriás festékeikből, de a mélyebbekhez már komolyabb festék kell, ami árban keményebb. Fehér festékben én a Tikkurila Super White-ra esküszöm, soha nem volt ilyen szép a fehér mint ez az anyag, de az Inntaler(poli-farbe) is jó.

Pasztellban Inntaler,mély színben Héra Prémium.

Jupolt semmiben nem ajánlom, mivel krétásodik, színesben nem lehet javítani, fehérben meg a 2. Réteg nagyon szív.

Én ezt tudom neked mondani.

A kiadósság meg annyi dolog függvénye, hogy arról litániát lehet írni.

De, higy 15-20 m2-t egy festék se tud az is tuti :-D

2019. márc. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!