Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Melyik cég tudja legyártani...

Melyik cég tudja legyártani az alábbi gázra való bordáscsövet?

Figyelt kérdés

Keddig még sok idő van, ezért is írom először ide ki a kérdést.

A cső lényege az volna, hogy az egyik felére egyenes háromnegyedes hollander menne, a másik felére viszont 90 fokos feles hollander.


A kérdés leginkább az, hogy egyáltalán 90 fokos idom létezik-e bordás acélcsőre, ugyanis anélkül a különböző átalakító idomok használata magában hordozná a hibalehetőséget.



2019. ápr. 21. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Beírod a Google-be, hogy EGYEDI CSŐGYÁRTÁS, és kidob vagy 2922 céget.
2019. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem. Flexibilis cső+átalakító nem volna megoldás? Hibalehetőség meg mindenhol van.
2019. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Keresni tudok, nem azzal van bajom..

Kíváncsi lettem volna arra, hogy például valaki gyártatott-e már 90 fokos hollanderrel csövet.

2019. ápr. 21. 20:21
 4/10 A kérdező kommentje:

#2 Gázra a az úgynevezett flexicső felejthető történet, mivel gumibelsős.

Bordáscső kell, azt is lehetőleg átalakító idomok nélkül alkalmazva, tehát mindkét felén célnak megfelelő préselt idommal.

2019. ápr. 21. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Szegeden az Entra-Sys megcsinálja!
2019. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Normál acélcső miért nem jó neked?
2019. ápr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inox bordázott csövet keress gázra. Ha máshol nem kapsz, nekem van. A hollandert bármelyik vizes, vagy gázos szakember fillérekért rágyógyítja a végére.
2019. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6-os, normál acélcső? minden kanyarnál, bővítésnél/szűkítésnél idomokkal összerakva? sok a hibalehetőség, már ha ilyen megoldásra gondoltál.
2019. ápr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7-es, köszi. Tudom hol kell keresni, csak kérdés, hogy az általam kívánt idomokkal tudják-e szerelni. Ma erre fény derül.
2019. ápr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Sok a hibalehetőség"


A kérdezőnél egy könyök, egy szűkítő a bonyodalom, meg a hollandervégek. Kábé aki ténylegesen lakatos és képes szakmájának megfelelően megcsinálni két hosszmérést meg négy csőhegesztést (forgatva), az megvan vele még awival is egy órán belül röhögve.

2019. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!