Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ennek mennyi lenne a munkadíja...

Ennek mennyi lenne a munkadíja kb?

Figyelt kérdés

Használt lakást vásároltam és van egy épített zuhanyzó. A belépő helyen nincs semmi ( illetve mostmár van legalább zuhanyfüggöny ). Egyelőre jó ez , de nagyon sokat dobna a kinézeten valami hasonló: [link]

megoldás.

Szerintetek mennyi lehet a munkadíja egy ilyen ajtó beépítésének?



2019. ápr. 23. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ehhez 1db sámli, 1db mérőszalag, 1 tartsdeztmeglécci ember és 1 csipet józan ész kell.
2019. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, kb így volna szerintem is, DE! egyfelől nincs tartsdmeglécci és nem is lesz a belátható jövőben ( igen, nincs egy ember akit erre megkérhetnék )másfelől nem vagyok a legügyesebb ezekben a dolgokban és még ha ki tudnám vitelezni ( persze segítő kezekkel ami nincs ), akkor sem lenne olyan szép, mintha profi szakember csinálná, egyszeráen nem vagyok a legügyesebb ezekben a barkácsolós dolgokban... ha már ilyesmi, akkor inkább gyengeáram
2019. ápr. 23. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez mindig ember függő ki mennyire pénzéhes lehet valaki mond x összeget a másik meg a háromszorosát.


Facebookon vannak ilyen szakember kereső csoportok ott kérj ajánlatot

2019. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyaggal együtt 100 körül lesz
2019. ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!!! Végre egy összeg amivel kalkulálhatok :)


Amúgy abban az esetben ha zuhanyzó bejárata elég nagy és a kinézett ajtó mondjuk nem csak tömítő anyaggal kitölthető távolság, akkor arra milyen megoldást szoktak alkalmazni? Nézni kell nagyobb ajtó ajtót?

2019. máj. 2. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!