Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Purhab szigetelésről mi a...

Purhab szigetelésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Drága.
2019. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon drága a hagyományos szigetelőanyagokhoz képest.
2019. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dolgoztam ilyen cégnél, maga az anyag jó, csak drága, és a purhab cégek egyrészt átvernek az alapanyaggal(nem azt fújják amit megrendelsz), másrészt keverik higitják az egyik komponenst, hogy minél több haszon legyen nekik. Egy családi ház tetőtér mondjuk 1 millió forint, abból kb 600 at keres a kivitelező cég (nem az ember aki elvégzi a munkát!) Mindezt 1 nap alatt!!! Ha rám hallgatsz nem gazdagitod tovább az új kis mészáros lölőket
2019. máj. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én ismerek olyn purhabszigetelő céget, akik becsületesek. Azt tudtam, hogy drága, de hogy milyen, megéri?

Az ár maga csak egy tényező, ha sz.rt sem ér egy olcsó szigetelés, akkor az felesleges. A BMW-t is megveszik drágán, pedig mindenki tudja, hogy sz.r a megbízhatósága.

2019. máj. 14. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akarsz milyen célból milyen vastagságban milyen habból. A nyitott cella lambda értéke szinte ugyanannyi mint egy sima eps lap.. picit jobb csak nála. Ár érték arányában nagyon nem éri meg, de attól függetlenül jó, mert hézagmentesen lehet szigetelni vele. Aztán hogy időben mennyire lesz tartós, ki tudja, az uv hatására elporlik. Nem tudom cserép alatt vagy beltérben mennyire tartós, vízszigetelésre viszont nem ajánlom mert nem lesz jó hosszú távon. Egerek ugyanúgy belemennek kirágják, láttam olyat tiszta lyuk volt. Nyilván minél vastagabb a kifújt hab annál jobb a hőszigetelő képessége, de akkor se ér annyit, meg ugye ki tudja az egészségre hosszú távon mennyire káros lakóháznál. A hordókon rajta van hogy rákkeltő, szóval... A döntés a tiéd, én nem ajánlom
2019. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!