Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Miért nem működik a zuhanyzó...

Miért nem működik a zuhanyzó csaptelep kicserélése után?

Figyelt kérdés
A vizszerelok kicseréltek a csapot a kádnál amit át lehet állítani zuhanyzósra is. Ez előtt jó volt a nyomás a zuhanyzásnál de mióta ki lett cserélve azóta alig folyik a zuhanyzóból a víz. Ez mitől lehet?

#Nyomás-víz
2019. máj. 17. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahol elzárták a cseréhez, azt a csapot rendesen megnyitották/megnyitottad?
2019. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kóklerektől minden kitelik. Nálam a csaptelepet a zuhanypanellal egy csak egy irányban beszerelhető folyókával kellett összekötni, amin egy nyíl is mutatja a helyes bekötés irányát. Mit csináltak? Fordítva közötték be, így a felső rész nem működött. Beszereltem helyettük a helyes irányban és máris működött.

De a mosogatócsapot is rosszul rakták össze, fordítva tették a csőbe a műanyag gyűrűt, így kiesett a cső a nyomástól. Megfordítottam, tökéletesen működött.

Az ilyenektől minden kitelik, ha ki se próbálják utána.

2019. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez mind lehetséges,amit írtak előttem,de lehetséges,hogy a szereléskor belekerült kosz a rózsába,vagy vízkő.
2019. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miután szóltam nekik hogy nem jó valami még felvoltak háborodva hogy ne mondjadm én azt h eddig normális volt a víznyomás és egy csaptelep csere után hirtelen a -félére csökken... ezért hát utánanéztünk mi ..( Miután had ne mondjam mennyit kellett a főbérlőmnek fizetnie) túl nagy tömítőgyuru volt behelyezve ezért nem tudott a víz rendesen áramlani ...
2019. jún. 24. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!