Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Régi, már zománcozott beltéri...

Régi, már zománcozott beltéri fehér ajtókra melyik a jobb festék? A vizes bázisú, vagy a hagyományos oldószeres?

Figyelt kérdés
Van hat darab fehér(eredetileg fehér most már besárgult)ajtóm.Ezeket szeretném felújítani.Magasfényű zománcot szeretnék.Na de most nagy dilemmába vagyok,hogy oldószeres vagy vizes bázisú zománc lenne e a jobb választás.Mindenki mást mond.Még festő szakemberek közt is megoszlik a vélemény.Saját véleményeket,tapasztalatokat kérnék szépen.

2019. máj. 30. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Vizes bazisu festek nem sargul be. Viszont a Magyarorszagon kaphato vizes zomancfestekek nem tul erosek.

En kiprobaltam egyszer, szuleimnel lefestettem egy ablakot nehany evvel evelott es eddig nem volt vele gond.


Fesd le vizes bazisuval. Nem budos, gyorsan szarad, egyszeru az ecsetet kimosni.

2019. máj. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!