Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az ablak nyitásirányát meglehe...

Az ablak nyitásirányát meglehet fordítani?

Figyelt kérdés
Nem tudom foglalkoznak-e ilyennel az ablakszerelők és azt sem tudom hogy mennyibe kerülne. Esetleg tud valaki segíteni?

2019. jún. 16. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Milyen ablakról van szó? Fa? Műanyag? Régi? Hány szárnya van?
2019. jún. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már láttam ezt propagáló apróhirdetést ablakostól, de még nem láttam ilyen ablakot.
2019. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Műanyag ablakok és egy szárnyuk van. Most jobbról nyílnak, de praktikisabb lenne ha balról nyilnának.
2019. jún. 16. 09:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni nem annyira régi, max 4 éve cserélve lettek.
2019. jún. 16. 09:04
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Nem.


Eleve magát az ablakszárnyat nem lehet úgy átalakítani hogy mindent át a másik oldalra mert esztétikailag is randa lesz, na meg persze a szigetelő hatását sem fogja jól ellátni, tehát olyan szárnyat kell venni ami az ellenkező oldalra nyílik a tietekénél. Több ablakos cégnél érdeklődjetek, mert lehetséges hogy a meglévőt beszámítják és olcsóbban adnak egy másik irányba nyílót. Aztán magát az ablak tokot is át kell zsanérozni.

2019. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden további nélkül át lehet szerelni.


Se tokot se ablakszárnyat, se házat se tetőt, se szomszédokat stb-t... nem kell cserélni hozzá, hiszen pontosan ugyan az minden -a vasalat irányán kívül- , mintha ellentétesen nyílna.

Mindössze ellentétes vasalat kell hozzá.

Meg egy olyan szaki aki ért is hozzá és nem csak itt írogat hülyeségeket.

2019. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!