Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan kell szépen tapétázni?

Hogyan kell szépen tapétázni?

Figyelt kérdés

Egy falra szeretnék csak tapétát, de ez olyan "kicsi" munka amit egy szakember sem vállal sajnos így kénytelen vagyok magam megcsinálni.


Az a kérdésem, hogy milyen eszközök kellenek hozzá? Miként kell megcsinálni és előkészíteni a falat? Melyik fajta tapétával lehet a legkönnyebben dolgozni?


Előre is köszönöm a segítséget.


21/N


2019. jún. 19. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Kell egy vödör, egy pemzli, tapéta és ragasztó. A ragasztót előző nap keverd be. Mikor tapétázol akkor kend le a falat és a tapéta hátulját, majd hagyd állni így lekenve 5percet. Utána felrakod a falra és föntről-lefele, bentről-kifelé felsimogatod a falra. Rácuppan majd frankón. Sok sikert.
2019. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2019. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok,ez az amit küldök,ebben benne van az előkészítés.

[link]

2019. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én VLIES tapétát vettem, semmi probléma nincs vele, rá van írva, hogyan kell, nem lehet elrontani. Papírt ne vegyél.
2019. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!