Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Otthon melege program keretébe...

Otthon melege program keretében miért nem lehet kondenzációs fűtési rendszer kialakítására pályázni? Amikor volt ilyen lehetőség percek alatt elfogyott a keret.

Figyelt kérdés

#kondenzációs #otthon melege pályázat.fűtés korszerűsítés
2019. jún. 23. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Mert az ilyen kormány intézkedések olyanok,minta mézes madzag.A lényeg,hogy megtartani a Fidesz támogatóit,néha a nép közé dobnak valami koncot.

Nagyon jó cikk van a startlapon,érdemes elolvasni

"Fel akartuk venni a CSOk ot,jól megszívtuk "

2019. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Fel akartuk venni a CSOk ot,jól megszívtuk "


Egy budai 3 szobás lakásra.

Bocs de nem mindenki akar budai 3 szobás lakást 50-60 millióért. Így másnak többet jelent az "agyvérzésnél" az az ajándék ~1,5 millió. Aki (a cikkben szereplő "speciális eset") azzal példálózik negatívumként, hogy 10 évre teljes körű biztosítást kell kötni a lakásra az biztos nem vett még lakást hitelre.

2019. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Releváns válaszokat is tudtok?
2019. jún. 23. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy percek alatt elfogyott a keret! Én 2 éve nyújtottam be a pályázotot, a meghirdetést követő időpontban 2014.06.07.), azzal, hogy nehogy elfogyjon.A lányomék szeptemberben döntöttek úgy, hogy ők is belevágnak. Nem biztattam őket, de a benyújtást követően októberben meg is kapták a támogató levelet és tavaly meg is valósították. Ennyit ezekről a rosszindulatú híresztelésekről.

A kérdezőtől kérdezem: Ő benyújtotta a meghirdetést követően és visszajelezték, hogy elfogyott a keret?

2019. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ő benyújtotta a meghirdetést követően és visszajelezték, hogy elfogyott a keret?"

Egy túrót. Ha tenni akarna valamit a saját érdekében, akkor nem a gyakorin szaporítaná a szót...

2019. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
"Amikor volt ilyen lehetőség percek alatt elfogyott a keret."Ezt a nekem olyan mondta aki pár éve pályázott és ismeretei szerint hamar elfogyott a keret igen,lehet nem percek alatt de neki sikerült és meg kapta.Ebben az évben én szeretnék ilyenre pályázni de sajnos csak konvektor csere pályázatra van lehetőség.Hátha tud valaki valamit a kondenzációsról pl. miért nincs most pedig igény szerintem lenne rá.
2019. jún. 24. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!