Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nem tetszik a kicsibeálló,...

Nem tetszik a kicsibeálló, amit a férjem csináltatott. Ki tudom még cseréltetni?

Figyelt kérdés
Pl. fára, most ugyanolyan gagyi műanyag hullámpala van ott, mint az elődje volt, csak éppen fiatalabb. Vagy esetleg lehet faburkolatot rátenni?

2019. jún. 28. 21:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*kocsibeálló 😊
2019. jún. 28. 21:18
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénz van, még a Marsra is elmehetsz, mi ehhez képest egy kicsibeálló
2019. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ha van rá pénz akkor igen
2019. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, gondolom nem lett műemlékké nyilvánítva. Azt csinálsz, amit akarsz.
2019. jún. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Aki fizet, az húzat, tartja a mondás. Azért ahhoz aférjednek is lesz egy-két szava, ha te hozzányúlsz a beállóhoz, amit ő csináltatott.

Előtte kellett volna egyeztetni. Most már kész van, és a helyében baromi ideges lennék, ha valaki átalakítaná csak úgy.

Van, ahol ez már "váló ok" kategória.

2019. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már miért lenne válóok? Nekem van egy véleményem, miszerint az rút. (Biztos vagyok benne, hogy szerinte is, csak már spórolni akart a végére). Említette ugyan, hogy műpala lesz, de 2019-ben szebbet várt volna az ember, nem pedig a szocializmus ócska hozadékát.
2019. jún. 29. 12:01
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]


Az első áttetsző, olcsó xart tette rá (én nem voltam itthon, dolgoztam). Még egy réteget rá lehet tenni?, pl. Vöröset, esetleg cserépmintájú létezik? Elvileg nem bírja el az igazi cserepet. Bezzeg a hátsó és oldalsó teraszt meg tudta normálisan csináltatni. Ez meg az utcafrontról látszik és olyan cig.. ányos.... 😔

2019. jún. 29. 17:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ízlése az nincsen a pacáknak, az biztos.

Amúgy az első jégeső úgyis átlyukasztja.


Pehely könnyű és olcsó cserepes lemezt javaslok.

2019. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor szó szerint verje meg a jeges eső! Ez egy undormány....
2019. jún. 29. 22:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Robbantsd föl...
2019. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!