Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik szett tartósabb és...

Melyik szett tartósabb és melyik hatékonyabb a Vileda Easy Wring Ultramat és a Vileda Ultramax szett közül?

Figyelt kérdés
Az utóbbi olcsóbb de vajon annyival jobb az Ultramat mint amennyivel drágább? Kinek melyik jött be, külö-külön is érdekelnek a vélemények, tapasztalatok a termékekről.

2019. júl. 24. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan az a kérdésed, hogy melyik a jobb, a lapos felmosó vagy a mopos-pedálos? Ha jól értem, de javíts ki, ha nem!

A lapos nálunk egy idő után tönkremegy, lekapcsolódik róla a rongy. (Ezek a régebbi fajták voltak, az új vödröset nem próbáltam, amin pedál is van). Ezt anyukámnál használtam, és már nem vesz ilyet, mert drága. De többet elköltött már olcsóbb felmosókra, van nála vagy négy. Azok nem szuperálnak ilyen jól, mivel ezzel gyorsan fel lehetett mosni nagy területeket, viszonylag szárazon, így gyorsan száradt, nem volt csíkos a padló!

A mopos pedálosat a nővérem használ, ha tönkremegy is olyat vesz, anyósához is azt vette, tehát szereti. Nagy a mop, így nagy területre alkalmas. Pedálozással jól ki lehet csavarni a vizet. Én hosszútávon még nem használtam, de a testvérem már ezt veszi inkább, neki van mindkettő.

Én kis helyen lakom, nekem most nincs szükségem nagyfejű felmosókra, így olcsóbb viledát használok. De ha nagy területet kéne felmosnom biztos vennék ilyet, mert jó használni tényleg. Szerintem megéri, sokszor akciózzák a szetteket 8ezer ft körülre a nagyobb áruházak! Bármelyiket választod, szerintem nem fogsz csalódni.

Talán a moposat venném, mert a családban nálunk több lapos is tönkrement. De lehet az újabbak már erősebben kapcsolódnak, és nem esik le a rongy.

Remélem tudtam segíteni.

2019. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudtál segíteni. Köszönöm a válaszodat!
2019. júl. 24. 15:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Az Easy wring ultramat is lapos, amelyiket én néztem, csak az pedálos, a másik nem. Végülis ez érdekelt, hogy a pedálos lapos jobb vagy a másik.
2019. júl. 24. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Jah, bocsi, azt hittem arra a moposra gondoltál, mert kb mindegyiknek ugyanaz a neve...

Szóval a laposból érdekel, hogy pedálos vödrös vagy sima? Lapos, pedálos vödrössel még nem volt dolgom, nem is tudom, hogy mennyivel drágább a sima vödrösnél...

2019. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így is kielégítő volt a válaszod. Köszönöm 😊
2019. júl. 24. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!