Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogató szivacskendőt keresek...

Mosogató szivacskendőt keresek, ami nem keményedik meg az első használat után. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
A kb. 20x20 cm lapos szivacskendőre gondolok, amivel a pultot, asztalt le lehet törölni. Eddig bármilyen márkájút vettem, csomagolásból kivéve mind puha volt, de az első használat és megszáradás után mindegyik megkeményedett. Vizezve újra puha lesz, de ha hirtelen fel kell itatni vele valamit, előtte mindig be kell vizezni. Van olyan márka, amelyik szárazon is puha marad?

2017. jún. 23. 18:19
 1/4 anonim válasza:
mi anyával az aldiban szoktuk venni az üzlet hátsó részén találhatók a tiszttálkodási cuccok, mosogatós cuccok stb, igazabol szerintem az nagyon jo es ugy nem kemenyedik meg, csak akkor ki szokott száradni ha nem használjuk, de igazabol minekunk kb folyamatosan kell... de egy kis viz es maris ugyanolyan puha lesz...ha tudok akk kuldok hozza linket v kepet
2017. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de kitartanék az eredeti elképzelésem mellett, azaz olyat keresek, amelyik szárazon is puha marad. (Én is folyamatosan használom, de pl. reggelre mindig kőkeménnyé válik szárazon, ill. melegben napközben is pár óra alatt megkeményedik.)
2017. júl. 3. 06:00
 3/4 anonim válasza:
de szerintem igazabol barmilyet is keresel ha nem hasznalod ugyis egy picit kemenyebb lesz de azert en ajanlom neked mert nagyon jo asszem 20x17 cm-es , es 1 csomagba van 3 db küldöm az aldis ujságot amiben a kendőt az 5. oldal lap alján találod majd a bal oldalon:), azért nézd meg
2017. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2017. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!