Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér felsőkböl hogyan távolit...

Fehér felsőkböl hogyan távolitjátok el az izzadságfoltokat? Hogyan lehet megelőzni, hogy besárguljon?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon izzadós vagyok és mivel egészségügyis területen dolgozom emiatt egy csomó felsőm tönkrement. Próbáltam már többféle stiftes izzadásgátlót is, hátha az a gond, de csak besárgulnak.. hogyan szedjem ki? Egyáltalán hogyan elözzem meg, hogy besárguljanak? Azonnal nem birom mosni, mert nem jön össze annyi fehér ruha amivel elinditanék egy mosást, színesekkel meg nyilván nem akarom.
2019. aug. 21. 21:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Hát kössz az idétlen hozzászólást.. nem. Nem vagyok dagadt.. normál testalkatú vagyok.
2019. aug. 21. 22:09
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy normális kérdésnél is belekötnek az emberbe. Nem hiszem el.. milyen idióta szerencsétlen parasztok vannak itt??? !!!
2019. aug. 21. 22:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Háhá én heti 4x járok :)))) ugyhogy ezt benézted.. ahogy nem csak növér lehet egészségügyis. Akkor ezek szerint neked van mit leadni.. marha!
2019. aug. 21. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó: majd pont elhisszük neked hogy nem te vagy a dagi!?? Ki látja az edzésed???? Senki.... irhatsz ám itt akármit név nélkül. A másik pedig az, hogy valószínüleg neked van problémád a súlyoddal hiszen te próbálsz másokba belekötni ezáltal. Azért mert valaki izzad már rögtön kövér?
2019. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem tudnád te nagy "kondis" sportos akkor elárulom, hogy az izom nehezebb, mint a zsír. Muhahaha! De ugylátszik eszed ehhez nincs...
2019. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdező még elég tapasztalatlan szegényke, hogy eteti ezt a 78%-os szellemi fogyatékos trollt a válaszaival.

Én egy percet sem pazaroltam volna rá az időmből.


Valamilyen fém oxid mentes, vagy alumínium-klórhidrát mentes izzadás gátlót próbáltál már?

Az ilyen tartalmú stiftek is elősegítik a szövet elsárgulását.

2019. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! Kedves 15. majd kiprobálom.

Pont ma vettem egy Nivea nem stiftes, hanem golyos izzadásgátlót, de ezt még nem néztem meg vásárláskot, hogy mit tartalmaz.

2019. aug. 21. 22:48
 8/10 A kérdező kommentje:

Hála Istennek...

Azért mondanám, hogy sajnálom, de nem tudom.. jön ide és kötözködik..

Gondolom munkanélküli lehet, egy eltartott személy, hogy ennek ennyi ideje és enegiája van mást piszkálni.

Mondjuk én soha sem szerettem volna izompacsirta lenni, de azért kövérnek sem mondanám magam. Nekem mindenki azt mondta a sulyommal kapcsolatban, hogy én vagyok a hülye, ha fogyni akarok..

Szerintem ö depis, tényleg lehet, hogy nincs vele foglalkozva.. még ha jo alakja van is lehet, hogy eltartják de le is szarják egyben...

2019. aug. 21. 22:55
 9/10 anonim ***** válasza:

En a forever livinges dezodort használom. Egy a bajom vele, hogy a fekete felsőkön nyomot hagy. Illetve mosasnal: feherekhez való vanishel mosom őket, ariel feherekhez való mosóporral. Tényleg tiszta es fehér minden. Próbáld ki esetleg ezeket a folttisztitó szappanokat a hónaljnál.

A hülye kommentelőkkel meg ne foglalkozz, üres az életük, itt név nékül jól meg tudják mondani a magukét :)

2019. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sima háztartási szódabikarbónát, vagy a patikában kapható izzadasgatlot használd.


Bármelyik stiftnel jobb.


Nátrium perkarbonattal tudod eltüntetni a foltokat a fehér ruhákból.

2019. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!