Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen ruhákat lehet szárítógé...

Milyen ruhákat lehet szárítógépben szárítani?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, farmert, pólót nem érdemes, mert a melegben összemegy vagy lejön a felirat.


Akkor ezek szerint inkább csak ágynemű, törölköző, alsónadrág és zokni, igaz?



2019. aug. 24. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Én is csak ezeker szárítom benne. Zara, H&M, New Yorker es egyeb más “márkák” ruhái egyeltalán nem tehetőek szárítógépbe.
2019. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezek a márkák miért nem tehetők bele?
2019. aug. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rajta van a címkéjükön is, hogy szárítógépbe nem tehető. És sajnos valóban összemennek, és fakulnak is a hőtől. Legalábbis nekem ezek a tapasztalataim.
2019. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Dehát az nem márkafüggés, hanem anyagfüggés. Egy törülközőt, bárhol is veszed nyomhatod be a szárítóba, mert pamutból van.

De szárítók közt is van különbség, ami alacsony fokon szárít az kb olyan mintha kiraknád a 40 fokban, árnyékba a szárítóra.

2019. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy viszonylag drága Aeg gépem van (250 ezer ft volt), hőszivattyús, semmivel nem alacsonyabb benne a hőfok mint anyukám ezer éves még légkivezetéses gépében.

De nem akarok lebeszélni senkit, ezek csak az én tapasztalataim :)

2019. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Én mindent teszek bele, még cipőt is, semmi baja nem volt eddig semminek.
2019. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én szintén mindent beleteszek, farmert, pólót, ingeket, blúzokat, melltartó, bugyi, tényleg mindent. Eddig semmivel sem volt probléma, semmit nem tett tönkre.

Gyapjú, selyem ruháink nincsenek, azokkal nyilván nem próbálkoznék.

2019. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú gépetek van?
2019. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hőszivattyús Electrolux gepem van. Na meg 3 fiam. Szóval termelik a szennyest rendesen. Mindent szárítok a gépben, válogatás nélkül. 2 éve használom. Sose ment össze egy farmer, póló, pulcsi se. A türcsiket, bikinit, szatén ágyneműt is beleteszem. Kb 1 hónapig nézegettem a ruhakban a cetlit, de az alapján kb minden 20.ruhát száríthattam volna csak. Nekem ennyi időm, energiám nincs ezzel vacakolni. Szóval max az én ruhaim tűnnek néha kisebbnek (de sajna nem a szárító hibája)
2019. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :)
2019. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!