Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit nem szabad szárítógépben...

Mit nem szabad szárítógépben szárítani?

Figyelt kérdés
Sok ruhánk címkéjén láttam, hogy nem szabad szárítógépben szárítani, pedig csak tiszta pamut pólók, pamut szabadidő nadrágok, bébi bodyk. Ti ezeket be szoktátok tenni a gépbe?
2011. jan. 24. 14:59
 1/9 A kérdező kommentje:

Ha lejár a program, egyből mehet a szekrénybe a ruha?

Mennyire kell összehajtogatni a ruhákat szárítás előtt?

2011. jan. 24. 15:06
 2/9 doboszoli ***** válasza:
20%
Pl.macskát.D)
2011. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy lesz hasonló hozzászólás is, most aztán megvilágosodtam, köszi! Csak a lényegre nem válaszoltál, de akkor minek írsz ide?
2011. jan. 24. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Kb ugyanannyira kell komolyan venni, ahogy minden ruhába bele van ütve a jelzés, hogy nem szabad gépben mosni.


Egyébként egyesek szerint a a szárítógép rendesen koptatja a ruhákat.

2011. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. jan. 24. 17:53
 6/9 doboszoli ***** válasza:

Sejtetted, tehát nem lepődtél meg.

Esetleg humorként (még, ha rossz is) felfogni??

2011. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ahogy vesszük. Napi 4-6 óra alvás után nem igazán vagyok vicces kedvemben, szerintem te sem lennél, ráadásul nem poénnak szántam a kérdést sem. Azért köszi.
2011. jan. 24. 18:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan feküdj le és aludd ki magad. Hidd el sokkal jobb kedved lesz. Megszárad az akkor is ha nem állsz felette. Macskát valóban nem érdemes benne szárítani, ezért nem értem hogy miért kaptad fel a vizet!?
2011. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én majdnem mindent szárítok, pl. baba cuccokat,így megúszom a vasalást :), melós ruháját a férjemnek, nem igazán szoktam a bevarrt címkéket nézni. Ha lejárt a gép, rázok rajta kettőt (nem a gépen, a ruhán), hajtogatom és rakom a szekrénybe.

2011. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!