Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért illatosítottak a folyéko...

Miért illatosítottak a folyékony mosószerek, ha utána úgyis elnyomja az öblítő?

Figyelt kérdés
Nem vágom hogy mindkettő illatos, próbáltam az oblitot kihagyni, de kemények, gyűröttebbek lesznek a ruhák. Ki mit használ. Az ecetes öblítés kizárva.
2019. aug. 26. 08:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Sokan írták, hogy nem használnak öblítőt; én sem használok. De vízben oldott citromsavat szoktam beletenni. Az öblítőnek számít?

Amúgy szeretem a folyékony mosószer illatát, de mire megszáradnak a ruhák, én már nem érzem az illatot. Egy párátlanítóval szoktuk "gyorsítani" a száradást és az valahogy az illatot is eltünteti.

2022. dec. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
És nem kemények a ruhák sem így, sem a citromsavas víz oldat nélkül.
2022. dec. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Dehogynem, biztosan kemények, csak őket ez nem érdekli.
2022. dec. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem érzem, hogy kemény lenne, de miért lenne kemény mindenképpen?
2022. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem használsz öblítőt, amitől puha lenne. Én elhiszem, hogy neked ez vált be, de azt ne magyarázza meg senki, hogy ugyanolyan, mint az öblítővel öblített ruha!
2022. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
Még régen használtunk öblítőt. Nem rémlik különbség, de biztosan van, ha ezt mondod. De én puha ruhákat hordok, pl melegítő nadrág, pulcsi, póló, zokni, egyik sem kemény. Legalábbis én tényleg nem érzem, hogy kemény lenne a ruha.
2022. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!