Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell rendesen használni...

Hogy kell rendesen használni a Domestost?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, kegyelem! :)


Anyukám ma későn jön haza, szeretném meglepni azzal hogy alaposan kitakarítok otthon - köztük a vécét is.


Gondolom rá van írva a flakonra, hogy pontosan hogy kell, de van valami íratlan szabály, tipp, praktika hogy hogy csináljam normálisan?


Gumikesztyűm van, vigyázni fogok.


2019. aug. 27. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen Domestos? Zéró? A wc kagylót akarod vele? Vagy kívülről is?

Zéró csak a wc kagylóba használható.

Ha kívülről akarod, akkor arra sima Domestos jó, de nem töményen, hanem vízbe kell tenni belőle kicsit és azzal áttörölni. De ne tegyél sokat, és legyen megfelelő szellőzés.

Kesztyűt jó ötlet. És figyelj, hogy ne fröccsenjen semmire, pl. a ruhádra.

2019. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sima, akkor azzal meg tudom csinálni kívül-belül :)


A szellőzést meg tudom oldani.


Köszönöm!

2019. aug. 27. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért figyelj oda, hogy a különböző Domestosokat ne keverd össze. A WC-vízkőoldó például sósav tartalmú. Szépen lemarja a vízkövet, de utána legfeljebb a hidrogéperoxid tartalmú WC-fertőtlenítőd használd. Hagyományos Domestos a közelébe ne kerüljön, mert ebben lúg van. Ha véletlenül összekeveredik a sima Domestos a WC-vízkőoldóval, akkor azonnal jelentős mennyiségű klórgáz szabadul fel, akár egyetlen belégzés is kellemetlen légúti sérülést okozhat.
2019. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!