Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 95 fokos mosás megoldja a...

95 fokos mosás megoldja a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elfogyott itthon a mososzer és sajnos nincs most pénzünk venni mert örülünk hogy enni tudunk :(

Viszont a szennyes kosár már lassan a plafonig ér és már szinte tiszta ruha sincs amit felvehetnenk :/ ha esetleg 95 fokon kimosom őket simán akkor az ártani fog a ruhának? És azért valamennyire tiszták lesznek? Mégis csak 95 fok


2019. szept. 5. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
A strapabíróbb ruhákat kimoshatod 95 fokon, csak a műszálas, gyapjú darabokat ne tedd közé.
2019. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Azért egy szappanra még lehet pénzed.

[link]

2019. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Még 50 fok is necces a legtöbb ruhának, nemhogy 95.

Inkább tényleg kaparjátok össze azt a 100 ftot egy natúr szappanra, azzal is előrébb vagytok...

2019. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Szappannal vagy bármivel, ami van otthon, kimosod kézzel a ruhákat (vagy ami a legfontosabb belőle).
2019. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Nono!

Azzal a 95 fokos mosással több pénzed megy el, mintha megvennéd a legócsóbb teszkós mosószert. SŐT az összes ruhának tönkrevágod a gumis részét. Konkréten le fog esni rólad a bugyi, a melltartó, a zokni, a szoknya, minden.


Szóval legócsóbb színes mosószert megveszed, az jó lesz mindenre, 40 fokon kimosod, öblítő helyett meg ecetet teszel bele, egy felesnyit.


Enni kő, de ha bugyid se lesz amiben bótba tudsz menni, meghalsz.

2019. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is többet ártasz vele, többre mehetnek a ruhák! :( Inkább egy olcsó mosószer vagy szappan és kézi mosás a csapban.
2019. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
62%
Esetleg tusfürdő/sampon, ha az van inkább otthon és kézzel kinyomkodni ami fontos. A 95 fokos program főző program konyharuháknak, törölközőknek, ágyneműknek van fertőtlenítés miatt, a ruhák nem bírják.
2019. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ennivalóra és mosószerre alig van pénz de internet az van. Végülis ez is egy fontossági sorrend :(
2019. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8, nagyon okos vagy, nyilván az internet az úgy van, hogy ha az egyik hónapban bejön egy váratlan kiadás, akkor a következő hónapban le lehet mondani. Sőt, ez az első, amit érdemes lemondani, hiszen kizárólag luxuscikk, egyáltalán nem szükséges például a munkakereséshez vagy valakinek a munkájához is.


irónia off.


Kérdező, ezeket a videókat ajánlom nagyon:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLuZt2T3kHxp15mbnjXNYC..


Azok a pénzügyi alapok vannak benne, amit mindenkinek meg kéne tanulni általános iskolában (egy részét a középiskolában), de sajnos nem része a tananyagnak

2019. szept. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem irónia akart lenni.

10 évvel ezelőtt én is voltam ilyen helyzetben, hogy ennivalóra is alig tellett. De akkor elmentem pl. lépcsőházat takarítani, havat lapátoni (nyilván télen..), füvet vágni. És amikor tudtam, hogy x ideig nem lesz jövedelmem lemondtam dolgokról mint pl. internet!

2019. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!