Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek hogy jött be a mosószóda?

Kinek hogy jött be a mosószóda?

Figyelt kérdés
Nekem foltosak maradnak a ruhák, és van olyan póló aminek dezodor illata van. Nem teljesen értem. Már több féle képpen próbáltam vele kimosni a ruhákat, de nekem egyszerűen nem működik. Hogy mostok mosószódával? Mosódiót is próbáltam de az még rosszabb. Ecettel öblítek, de nem tudom, hogy az egészet rosszul csinálom, vagy tényleg nem tudok mosni... Kezd eléggé idegesíteni a dolog. Ezek szerint csak is valami agyon illatozott cuccokat lehet használni a mosáshoz mert más nem hozza ki? Ráadásul most lesz egy éves a mosógépünk, amit újonnan vettünk.

2019. szept. 20. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Hogyan adagolod? Én kb 3 évőkanálnyit teszek egy töltethez. Ha valami foltos akkor előkezelem marhaepe szappannal illetve kb 3 kiskanálnyi nátrium perkarbonátot is teszek hozzá. Szerintem szuper. Illetve átálltunk az ecoeggre.


És még nem mostam vele sokat de még vagyok elégedve.

2019. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Még valami. Fel is oldhatod homogén állagúra egy kis vízzel. Van amikor nem oldódik fel rendesen és jut be a ruhák közé, hogy kifejtse a megfelelő hatást.
2019. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oldottam már fel előre meleg vízben, raktam bele csak simán porként, próbáltam úgy hogy az adagolóba és úgy is, hogy a dob részébe rakom bele.
2019. szept. 20. 13:17
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Hát akkor passz. Egyébként, mennyire régiek a foltosan maradt ruhák, mert nekem is van néhány, amiből már sehogyan sem jön ki, ezek jellemzően fehér pólók, pizsoma, de azokkal már feladtam. Még a műillatos cucc sem szedte ki. :(
2019. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Van amelyik csak féléves :( Ezért is bosszantó
2019. szept. 20. 13:27
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Ja. Nálunk ezek jellemzően több éves darabok, ezért annyira nem bosszankodok rajta.
2019. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen hőfokon mosol? Az is számíthat.
2019. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sötéteket és színeseket 40C a fehéreket 60C, ezen felül van egy két dolog amit csak 30C lehet mosni.
2019. szept. 20. 13:47
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Akkor kellene működnie. :(
2019. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Hagyd már Kérdező ezeket a 200 éves módszereket!

a korszerű mosószerek között is vannak teljesen illatanyag mentesek, ne másszunk már vissza a középkorba!

[link]

Lassan már elkezdjük nyereg alatt puhítani a húst is, már amennyiben egyáltalán eszünk húst!

2019. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!